Proč se nelíbím ženám

Zoufáte si, že se o vás ženy nezajímají, že když se na vás podívají, odvrací zrak? Nemusí to být proto, že jste škaredý či odpudivý. Někdy stačí jen špatný pohled, zachmuřená tvář, nevhodně zvolený oděv. Pokud však máte pocit, že se u vás jedná o trvalou záležitost, zkuste se zamyslet, co se ženám opravdu líbí. Pokud nevíte, zkusíme vám trochu napovědět.

Možná se trápíte tím, že máte pleš nebo se vám pod tričkem rýsuje menší břicho. Nemusíte. Většina žen tvrdí, že pleš rozhodně není překážkou a řadě žen menší břicho přijde roztomilé. Ovšem, pokud na sobě máte tuku poněkud více, měli byste s tím začít něco dělat. Naprostá většina žen totiž dodává, že tlustý muž je odpuzuje. Rovněž, pokud hygiena není vaše silná stránka, raději se o žádnou ženu neucházejte. Nemá to cenu. To platí i o oblečení. Chodit v jednom tričku celý týden může sice být cool, ale ženám se to rozhodně nelíbí.

smutny muz

Ženy dále u mužů preferují výšku. Většina žen ocení, když je muž vyšší než žena. Dodává jim to pocit bezpečí. Pravda, pokud jste příliš nenarostli, moc s tím neuděláte. Svoji výškou se ovšem příliš zaobírat nemusíte. Většina žen totiž dodává, že na vyšším muži netrvají.

Pokud se chystáte oslovit ženu, neměli byste se pánové hrbit. To je totiž známkou nízkého sebevědomí. A mezi námi, kdo by stál o partnera s nízkým sebevědomí, který před každým problémem uteče. K narovnané postavě přidejte úsměv, ovšem pokud máte v pořádku chrup. O věčně nabručené, vyděšené či zašklíbené muže ženy také nestojí.

Pokud už se vám podaří ženu oslovit a sednete si třeba na šálek dobré kávy či čaje, chovejte se jako gentleman. Udělejte z ženy dámu, dejte ji najevo, že jste tu jen pro ni. Samozřejmostí je pomoci jí do kabátu. Během vzájemného rozhovoru nezapomínejte na humor. Ženy ho ocení i v případě, že se netrefíte do jejich vkusu. Pořád je totiž lepší nějaký humor, než starý protiva.

Na závěr asi to nejdůležitější. Buďte přirozeně sebevědomí a hlavně optimistou. Brblat můžete v hospodě s chlapama. Ženy o to rozhodně nestojí. Pokud k problémům přistupujete aktivně a optimisticky, je to podle žen nejlepší přístup k životu a vhodná charakterová vlastnost pro budoucího partnera.

J. H.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>