Jak odhalit její nevěru?

Máte podezření, že vás partnerka podvádí? Přijde vám, že se chová úplně jinak? Usmívá se , pozpěvuje si nebo je naopak na vás nepříjemná? Pro chlapa není snad nic horšího než, když mu ženská věší bulíky na nos. Zjistěte, jak si stojíte. Tady jsou jasné indicie vedoucí odhalení, že vás partnerka podvádí.

Po době, co jste spolu o sebe přestala pečovat a nezáleželo ji na tom, v čem chodila ven, ale teď se fintí? Nevyjde nikam bez make-upu, oblíká se svůdně a opět si oblíkla ty sexy krajkové kalhotky, které jste na ni neviděl, už ani nepamatujete?

Copak za tím asi stojí?
  • I když jste se v poslední době hádali a hezkého slova jste od ni neslyšel  pěkně dlouho, najednou je jako mílius? Najednou vás chválí a pro hezké slovo na vaši osobu nejde daleko? Možná se jen snaží se změnit k lepšímu, ale možná si jen kompenzuje své špatné svědomí.
  • Dělá, co vám na očích vidí? Uvaří vám uprostřed týdne svíčkovou se šesti, i když drží dietu a vlastně ji ani nejí?Nechá vás dívat se celý večer na sport? Přehnaná a nevídaná ochota může značit jen přetvářku a snahu přesvědčit sebe i vás, že o vás ještě stojí. Netřeba podotýkat, že při první hádce nezapomene podotknout, co všechno pro vás dělá…
  • Zatímco dříve jste to spolu dělali několikrát denně a všude, teď to máte na příděly tak jednou za čtrnáct dní? To že ženské sex nepotřebují je pěkná fáma. Dost pravděpodobně si užívá někde jinde.
  • Vydělává pořád stejně, ale zatímco dříve, jste jí sponzoroval její výlety s kámoškama do obchoďáku, teď na ně chodí taky, nakupuje, ale o vaše peníze nemá zájem? Kdepak je asi bere? Že by v kapse nějakého jiného sponzora?

Máte nějaký další vypozorovaný tip, jak odhalit nevěru?

Poznáváte v něčem vaši partnerku?

Jarda
foto: freedigitalphotos.net

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>