Devátý FOR BIKES: Spojí profesionály, hvězdy i rodiny s dětmi

Profesionálové ze světa cyklistiky, slavné osobnosti, cyklisté amatéři, ale i rodiny s dětmi si přijdou na své na 9. ročníku veletrhu FOR BIKES. Ve dnech 6. až 8. dubna se otevřou brány výstaviště PVA EXPO PRAHA pro největší středoevropský svátek milovníků kol, který slibuje unikátní program. Co bude k vidění?

Zábavné exhibice, adrenalinové vychytávky, novinky i unikátní exempláře na tři dny oživí výstaviště PVA EXPO PRAHA. Jak slibují pořadatelé cykloveletrhu FOR BIKES, na své si přijde každý. „V pěti halách se budou prezentovat všechny významné značky mající v Česku své zastoupení, v areálu se odehrají i programové novinky – manažerská exhibice na skládacích kolech a historická exhibice na kolech vysokých,“ říká manažer veletrhu FOR BIKES Lubor Tesař a dodává: „Nebudou chybět závody MTB HERVIS RACE FOR BIKES pro širokou veřejnost, AUTHOR Kritérium silničních profesionálů, závody v Trialu, soutěže na U rampách Mercedes-Benz FREESTYLE BMX FUNBOX JAM, škola odrazu na koloběžkách a další.“ Více k programu na www.forbikes.cz/program.

ForBikes 2

Ambasadorem letošního ročníku je paralympionik a mistr světa Jiří Ježek, s nímž přijdou do Letňan na setkání s fanoušky i další osobnosti. Návštěvníci se mohou těšit na legendy – Jiřího Dalera, olympijského vítěze z Tokia 1964 nebo Jana Smolíka, vítěze Závodu míru v roce 1964. Pobavit se mezi milovníky kol přijde i profesor Pavel Pafko, který se zúčastní exhibice vysokých kol. Dojde i na přednášku o putování po světě s cykloturisty Lucií a Michalem Jonovými.

Organizátoři nezapomněli ani na „koloběžkáře“. Pro ně si připraví poutavé povídání Marek Jelínek a jeho přátelé, kteří na těchto strojích projeli 15 států Střední a Jižní Ameriky. Během putování nasbírali mnoho zážitků i karambolů, učili jezdit na koloběžkách členy indiánských kmenů a najeli 6000 kilometrů. O zážitky se podělí také skupina nadšenců Kick Italy, která loni na koloběžkách zdolala trasu jednoho z největších cyklistických závodů Giro d´Italia.

Skvělá zábava na FOR BIKES čeká i rodiče s dětmi. Pro nejmenší připravili organizátoři naučnou a vzdělávací dráhu BESIP Team i Dětskou stezku. Na ní budou děti po dobu veletrhu plnit úkoly, za které dostanou odměnu, zatímco jejich rodiče mohou přispět na projekt POMOZTE DĚTEM.
Více informací i inspirace najdete na www.forbikes.cz.

Vstupenku za výhodnou cenu si objednejte na www.forbikes.cz/koupit.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>