Novinky ve světě kopaček

Jste vášnivým fanouškem i hráčem fotbalu? Hrajete v nějakém fotbalovém týmů? Dopřejte si to nejlepší vybavení, které používají světový hráči fotbalu. Sepsali jsme pro vás novinky ze světa kopaček. Jsou to opravu povedené kousky, určitě si vyberete.

Tiempo od Nike

Tiempo od Nike jsou kopačky, které obouvá Jérome Boateng. Tiempo jsou klasické kopačky se špičkou z kůže, díky které jsou velmi pohodlné a zajistí dominantní kontakt s fotbalovým míčem. Mezi nejexkluzivnější z této řady kopaček je Nike Tiempo Legend VI FG.

Jedná se o kopačku na pevný povrch a Nike ji dosloval nabil novými technologiemi a inovacemi. Výsledkem je dokonalé souznění nohy s míčem. Jednou z výrazných technologií je protiprokluzová technologie. Na kopačky je použitá prvotřídní kůže, díky které hráč může kralovat na hřišti.

Špičková klokaní kůže

Tiempo se vyznačuje přiléhavým střihem a použitím klokaní kůže, ze které je špičkový svršek. Ten je vyztužený novým vnitřním skeletem ve střední části nohy. To všechno zajišťuje, že hráč nemůže uklouznout v klíčové situaci a také to zajišťuje jedinečnou fixaci.

Moderní technologie

U kopaček Tiempo byla použitá technolige All Conditions Control (ACC). Ta zajistí bezkonkurenční kontakt s míčem, a to jeho ovládání za sucha i mokra.

Hrajte jako Robert Lewandowski Nike Hypervenom Phantom 3 DF FG

Jste na hřišti střelcem, který dává góly? Pak jsou pro vás kopačky Hypervenom jako ušité. Tyto kopačky od Nike jsou totiž navržené pro zakončení a žádný střelec se bez nich neobjede. Představíme vám model Nike Hypervenom Phantom 3 DF FG.

Tento model je určený na pevné povrchy a je navržený pro útočné střelce. Kopačky jsou navržené, aby zvyšovaly rychlost střely a také umožňovaly rychlé změny směru na hřišti.

Kopačka plná technologií

Moderní inovace a technologie umožňují hráčů lepší kontrolu míče, lepší a jistější pohyb na hřišti a také maximální pohodlnost boty. Nike se pro tuhle modelovou řadu rozhodl technologiemi nešetřit.

  • Fixace Flywire
  • Lem Dynamic fit
  • Plát HyperReactive
  • Textura HyperReactive
  • Technologie ACC

Nemeziz pro hbité hráče jako je Messi adidas Nemeziz

Nemeziz od adidasu jsou pro všechny hráče, kteří na hřišti rádi překvapují, jsou mrštní a hbití. Zároveň mají cit pro hru a rádi si s míčem hrají. Tyto kopačky jsou určené pro hráče, kteří zakládají nečekané útoky a proměňují i nenápadné akce.

Inspirace tejpováním

Kopačky Nemeziz jsou navržené tak, aby se dosáhlo co nejrychlejšího pohybu a vytvářela se nečekaná hra. Kopačky jsou inspirované tejpování, což se projevilo nejen uvnitř, ale také v zajímavém designu.

Ani adidas nezůstává pozadu a využívá a vyvíjí nové inovace. Proto má kopačka přiléhavou špičku AGILITY KNIT 2.0, díky které bota dokonale obemkne nohu a nabídne cit pro míč. Adidas použil také revoluční technologii TORSION TAPE inspirovanou tejpováním. Ta umožňuje jedinečnou svobodu pohybu.

Jaké technologie ještě kopačka nabízí?

  • Límec Dual Lock Collar – bezpečné uchycení a stabilita kotníku
  • Podešev Torsionframe – nabízí okamžité zrychlení
  • Zpevnění Torsion Ribs – stabilita odrazu

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>