Pohled ženy: Pánské spodní prádlo

Den 3. dubna je vyhlášen mezinárodním dnem spodního prádla. A protože jsem si nedávno v tramvaji vyslechla rozhovor dvou mužů, ve kterém řešili, jaké prádlo nosí a zmínili i to, že se to holkám určitě líbí, rozhodla jsem se podělit se o svůj ženský názor.

Takže pánové upřímně řečeno nám je ve své podstatě jedno, jaké prádlo máte pod kalhotami. Ano, je to tak, nás totiž spíše zajímá, co máte pod nimi. Ideální by bylo, kdybyste chodili na ostro. Dovedu si živě představit, jak by mě rajclo, kdybych u večeře v restauraci zjistila, že je můj partner na ostro. Zároveň si ale dovedu představit, jak nepříjemné to pro vás musí být, takže chápu, že tak nemůže chodit denně. Škoda.

Když už vás ale zajímá, jaký tip prádla se tedy ženám líbí, prosím, zde je můj názor.

Jednoznačně vedou boxerky a trenýrky. Naopak jednoznačným propadákem jsou slipy, není snad nic asexuálnějšího než obepnuté „kalhotky“ s boulí vepředu.

A co ten zbytek? Jestli si myslíte, že i nám přijdou vtipné lascivní nápisy, omyl. Ty jsou dobré leda tak na to, abyste s nimi machrovali v pánských šatnách před ostatními borci. Ale nás to tedy fakt nevzrušuje. Máme sice rády určitou dětinskost ve vás, ale v posteli vás takové nechceme, takže když víte, že vás čeká noc se ženou raději se vyvarujte nápisům typu: I love great bananas!

Pánská tanga jsou kapitolou sama o sobě. My ženy jsme vám taky ukradly kalhoty a mnohé další módní výdobytky, ale… co je moc, to je moc… Ruku na srdce, ani všechny ženy si nemohou dovolit vzít si na sebe tanga, protože nechutné dolíčky připomínající kůru pomeranče a zadek o velikosti xl mezi tenkými šňůrečkami vypadají, jak bych to řekla slušně, nepěkně. Totéž platí i o chlapech, pokud máte vypracovaný zadek k nakousnutí a horní část vašeho těla vypadá jako pekáč buchet, tak směle do toho. Ale v žádném jiném případě prosím ne – tedy pokud nechcete u vaší polovičky vyvolat salvy smíchu.

A co když ženu překvapíte podivným sexy modelem viz obrázek vlevo, pro který nenacházím pojmenování? No.. to už je věc názoru a vkusu, než tohle ale na ženu vybalíte, raději zkuste nejdříve vyzvědět, co jí přijde sexy. Podle mého je to totiž docela silná káva, kterou bude ne každé děvče schopné vypít.

A ještě malá rada na závěr, pokud chcete na slečnu udělat jó dojem a chcete si z ní udělat vážnou známost, tak se plácněte přes kapsu a zainvestujte do značkových trenýrek. Jelikož ženy jedou po zdrojích – já vím, je to smutné, ale je to tak, určitě se to setká s úspěchem.

Nika

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>