Jak se obléct na první rande?

Chystáte se na první rande? To by to chtělo udělat dojem. S postavou a obličejem toho moc nezmůžeme, ale alespoň si můžeme dát záležet na výběru oblečení. Stejně jako se chlapi rádi otáčejí za vkusně oblečenou ženskou, i ženy potěší pohled na hezky oděného muže, o to více, když s ním mají strávit nějaký čas osamotě.

Připravili jsme pro vás několik rad, co si na sebe pro rakovou příležitost obléknout. Základem ale vždy zůstává, být sám sebou. Když běžně chodíváte v mikině a teniskách, těžko se budete cítit dobře v obleku.

I když jste sportovní typ, nebude od věci, když si namísto špinavých tenisek obujete černé polobotky. Když je v botníku nemáte, měli byste zvážit jejich koupi. Ostatně v čem jiném jít na pohovor nebo do společnosti? Navíc boty jsou spolu s hodinkami a nehty první věci, po kterých se ženy dívají. Nevěříte? Zeptejte žen se ve svém okolí.

Samozřejmě, že je tričko pohodlnější než košile, ale košile je na první rande přece jen vhodnější. Každou ženu potěší víc pohled na muže ve slušivé vyžehlené košili, klidně i s barevným vzorkem, než ve vytahaném tričku. Když ale nejste ochotni slevit ze svého pohodlí v podobě trička, pak se alespoň pokuste o jednobarevné tričko bez nápisů a nákresů. Vtípky a testování holky prostřednictvím rádoby vtipných nápisů typu I love porn si nechejte až se s dotyčnou lépe poznáte.

A co na to? Když chcete udělat dojem, pak vězte, že dobře padnoucí sako ocení každá ženská duše. Když víte, že sako nesnesete a není pro něj ve vašem šatníku potenciální místo, tak sáhněte po svetru. Mikinu si nechejte, až spolu půjdete na rande do přírody.

Nezapomeňte, že když si vezmete polobotky, košili a případně i to sako, v žádném případě se k takovému outfitu nehodí batoh. Nejlepší volbou, bude v takovém případě kožená taška přes rameno.

Hodně štěstí.

Jarda

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>