5 tipů na hodinky pro pravé muže

Protože pravý muž rozhodně nikam nechodí pozdě, je třeba, aby měl vždy na ruce hodinky.  Jelikož je nekupujeme každý den, je jejich nákup třeba důkladně zvážit. Pokud přes den děláme více rozdílných činností, je ideální pořídit si hned vícero hodinek – do společnosti, na sport a funkční do práce. Z jakých druhů si můžeme vybírat?

Aktivní muži – sportovci a ti co se pohybují v mokrém a prašném prostředí, si musí pořídit náležitě vybavené hodinky. Nejlepší pro ně budou právě ty sportovního typu. U takových hodinek by měl být samozřejmostí vysoký stupeň vodotěsnosti a také safírové sklíčko. Co se náramku týče, na sportovní hodinky se nehodí kožený pásek, který se snadno zničí. Poli sportovních pánských hodinek Traser P 6506 Commander 100. Hodinky mají šroubovací korunku a safírové sklíčko. Titanové pouzdro lze doplnit titanovým tahem a získat tak unikátní celotitanové hodinky.

Pro muže, kteří jdou s dobou a potrpí si na nejnovější módní výstřelky, jsou určeny stylové hodinky s moderním vzhledem. Modely těchto pánských hodinek jsou vytvářeny světovými designéry jako jsou Dolce & Gabbana a mnozí další podle posledních trendů. Nejčastěji je u módních kousků použita atraktivní kombinace oceli a kůže, která je zpracována do netradičních tvarů.

Pohybujete-li se ve vyšších vrstvách, měly by to hodinky dávat najevo. Společenskou prestiž majitele totiž charakterizují právě luxusní hodinky. Nákladný vzhled hodinkám propůjčují drahé materiály, jež jsou k výrobě použity, a to vše se odráží na ceně. Řadu nákladných náramkových hodinek vyrábějí značky jako Emporio Armani, TAG Heuer či Hugo Boss.

Pánové hračičky si určitě rádi pořídí binární hodinky, které jsou postaveny na schématech znaků. Abyste byli schopni říct, kolik ukazují hodin, musíte u nich znát schéma displeje nebo ciferníku. Například u značky STORM indikuje počet rozsvícených LED diod na levé straně hodiny a na pravé straně minuty. Binární hodinky jsou v poslední době velice oblíbené, ale po malém průzkumu jsme zjistili, že ženám přijde, že tyto hodinky nejsou příliš praktické a že pořádný muž by měl mít spíše praktičtější modely.

Pánům, kteří dají na názor žen a nejraději by skloubili eleganci a praktičnost zároveň, určitě bude vyhovovat model Wenger Sea Force 01.0641.105. Tyto hodinky jsou k dostání v ocelovo-černém provedení se safírovým sklíčkem a disponují luminiscenčními ručičkami a indexy. Zajímavostí je jednosměrně otočná luneta s vložkou z černého titankarbidu, který vyniká tvrdostí a odolností a hodinky by tak měly zvládnout i hodně drsné podmínky.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>