Kdo si hraje nezlobí aneb jak zahnat nudu

Podzim je tu a s ním konec teplých letních večerů. Doba, kdy jsme mohli celé hodiny prosedět na zahrádce oblíbené hospůdky u cyklostezky a pozorovat holky, týrající své tělo, aby měly hezké zadečky, je tatam. Nezbývá, než si najít jinou zábavu. Nevíte, co s volným časem?

Pokud se nudíte, můžete si koupit medvídka mývala, anebo si hrát… Ale ne pexeso, scrable nebo jiné nudné holčičí hry.

Mobily pro začínající hráče

Začít můžete s mobilem. Chytré telefony nabízejí i chytrou zábavu. Kromě skvělých appek nabízejí i prostor pro bezva hry.

Měli jste rádi klasické tower defence hry, ale už vám přišly trošku nudné? Pusťte se do hry Anomaly 2, která je jednou z nejlepších věžovek naruby.

Pokud přece jen dáváte přednost tower defense hrám, doporučujeme Plants vs. Zombies 2 – chraňte svůj dům před nájezdy zombie. Tahle hra vás totiž dostane.

Hrajete rádi strategie? Breach & Clear je taktická strategie, u které ovládáte skupinu vojáků US Army Rangers, US Navy Seals, Kanadských JTF2 a dalších. Každá postava ve hře má různé vlastnosti a dovednosti, kterých je při boji třeba využívat. Prostě pecka.

Klikněte sem, vyberte si vychytaný mobil jako třeba LG s potřebnými parametry a s Androidem. A dejte se do hraní. Zábava minimálně na hodinku denně zaručena!

Zainvestujte do notebooku

Hraní na mobilu je sice super, ale to pravé paření začíná teprve na notebooku. Abyste si hraní opravdu užili, nejlepší bude zainvestovat a koupit si herní notebook. Pokud si vyberete značku Lenovo, nesáhnete vedle. Lenovo patří mezi nejvýkonnější a pařmeny lety prověřené notebooky pro zábavu.

Když hazard, tak z domova

Hrajete raději, když jde o peníze? Baví vás hra na hracích automatech, ale nebaví vás chodit kvůli nim do hospody? Vyzkoušejte si hraní na hracím automatu online z pohodlí domova. Zkuste různé výherní automaty zdarma ve vícero online kasínech. Dávejte ale pozor, aby byly bezpečné, prověřené a měly svá pravidla.

No, a pokud jste spíše společenský hráč, sezvěte na večer kámoše a dejte si partičku pokru. Pokud jste jen trochu šikovní, můžete si přijít na pěkné peníze i u téhle hry. A navíc pokecáte, popijete, pokouříte a proberete vše nutné.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>