Křišťálová lupa

V rámci populární soutěže, díky níž se brzy budou moci weby pyšnit novými Křišťálovými lupami na svých stránkách, jako oceněním od hlasujících na českém internetu, je možné ještě do začátku září nominovat své favority.

Cílem ankety je nalézt nejzajímavější a nejprospěšnější projekty, služby, ale i osobnosti českého Internetu. Soutěž obsahuje několik kategorií, hlasovat můžeme ve všech nebo jen v některé, ale možnost odeslání hlasovací lístku máme jen jednou. Nominační lístek nalezneme zde – http://kristalova.lupa.cz/nominace/

A jaké kategorie jsou letos ve hře? Jako první tradičně Zpravodajství, kam můžeme nominovat libovolný web, který obsahuje zprávy. Další kategorií jsou Zájmové weby, například odborné stránky, specializované magazíny, ale třeba i bulvár nebo různé komunitní projekty.

Dnes populární skupinou je i Internetové obchodování, kde je možné nominovat libovolný e-shop, stejně jako cenové srovnávače, nebo slevové servery, či platební nástroje. V kategorii Nástroje a služby, potom volíme, například různé databáze, komunikační služby a podobně.

Další kategorií je Mobilní služba, podporující přístup přes mobil. Pak kategorie s poetickým názvem One (wo)man show, tedy kategorie projektu zajišťovaného v režii jednoho člověka, ať již se jedná o tematický blog či třeba účet na Facebooku. Poslední kategorií v rámci veřejného hlasování je Veřejně prospěšná služba, tedy projekt řešící nějaké společenské téma.

ZAN

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>