Jaký dárek pro ženu? Jedině šperk

Jak jste na tom pánové s dárky pro vaše drahé polovičky? Umíte se zavděčit, nebo v tom spíše plavete? Nebaví vás vybírání dárků a přemýšlení nad tím, co kupovat? A to se sakra blíží Vánoce!

Předejděte trapným chvilkám, kdy je partnerka nespokojená s dárkem. Nedělejte z vybírání dárků vědu, ve skutečnosti je velmi jednoduché ženu uspokojit. Jak?

Šperky s diamanty – úspěch zaručen

Ženy se odjakživa rády zdobí vším, com ji přijde pod ruku. Květinami, bižuterií, stříbrem, zlatem i diamanty.

Když chcete dárkem vyjádřit, jak vám na ni záleží jak je důležitá, jsou diamanty to pravé.

Proč koupit šperk s diamantem?

Investice. Koupí diamantu uděláte nejen radost, ale navíc, je to dobrá investice. Diamanty totiž mají stoupající finanční hodnotu. (Když bude nejhůř, může prsten s diamantem „omylem“ sklouznout a ztratit se.)

Sluší každé. Ať je vaše polovička malá, či vysoká, krátkovlasá nebo dlouhovlasá, blondýna či plavovláska bude ji zaručeně slušet.

Jsou nepřehlédnutelné. Pro svůj vysoký lesk jsou nezaměnitelné s jinými šperky a o dárci i majitelce prozradí vytříbený vkus.

  • Těm, kterým přijdou diamanty jako příliš nízká investice do vztahu, lze doporučit případně nákup šperků s brilianty. Obzvláště oblíbené s nimi jsou zásnubní prsteny. Ale pozor, na velikosti nezáleží. U briliantů se cena odvíjí od karátů, barvy a čistoty. Stále oblíbenější jsou pak i šperky s brusy diamantů – princes nebo markýza.
  • Těm, kterým přijdou diamanty jako příliš vysoká investice, lze doporučit nákup šperků s lacinějšími, ale přesto krásnými kameny, např. Swarowski. Jsou k dostání v nejrůznějších barvách a velikostech a lze je usadit od náušnic, přes prstýnky, po náramky.

Jedno je jisté, ať se rozhodnete pro jakýkoliv druh šperku, vždy uděláte ženě radost.

 

J.O.
foto: freedigitalphotos.net

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>