Maškarní v ložnici

V posledních dnech vrcholí masopusty a maškarní bály na vesnicích i různé tradiční městské šibřinky a tematicky laděné akce v městských klubech. Ale co takhle udělat si maškarní přímo v soukromí ložnice?

Takováhle akce má samozřejmě mnoho kladů. K těm největším patří, že co se týče výběru kostýmů, není třeba se vůbec držet zpátky, protože půlnoční odmaskování nás do rozpaků určitě nepřivede. Fantazii ani erotickému podtextu se tedy meze ani v nejmenším nekladou.

Kostýmy seženeme jak na tradičních webech s převleky a s maskami, tak v různých erotických obchodech a eshopech, kde objevíme i pořádně žhavé kousky, ve kterých bychom asi svou drahou polovičku jinak ven určitě nepustili.

Malý soukromý masopustní mejdan je možné připravit jako překvapení a ve vlastní režii obstarat i příslušné kostýmy. Nebo se dohodnout s partnerkou, s tím že si každý obstará kostým podle svého a ani jeden tak nepřijde o tradiční karnevalové překvapení nad volbou masky.

A co patří k nejoblíbenějším ložnicovým úborům v duchu karnevalu?  Mezi ženskými maskami je stálicí Kočičí žena, Lara Croft nebo Xena. Populární jsou i kostýmy různých slavných div, třeba Lady Gagy nebo Madonny.

Inspiraci z cizích krajů přináší převlek za Gejšu, harémovou tanečnici, pirátku nebo kovbojku.

U pánských kostýmů vedou superhrdinové všeho druhu – Superman, Spiderman, Batman, ale třeba i Fred Flinstoun. Máme-li alespoň dílčí nadání, můžeme sáhnout i po oblíbeném Elvisovi. Cizokrajné převleky jsou také populární – arabský šejk, pirát, kovboj nebo indián.

Sáhnout můžeme i po tradičních erotických převlecích, ale na druhou stranu, proč se na maškarní trochu neodvázat?

ZAN

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>