Erotické sny žen

Umět vstoupit do erotického snění žen by byl možná erotický sen leckterého muže. A jaké by ty sexuální fantazie byly? Každá žena si ty své konkrétní zřejmě nechá pro sebe, i když výzkumů na toto téma by se našla celá řada, a co možná překvapí je, že erotické sny žen nejsou jako vystřižené z porna.

Ženy totiž mnohem víc řeší vše okolo, nejde jen o to, s kým a jak na to ,,vlítnout,“ ale roli hrají i detaily. V takových erotických snech většinou v podvědomí hraje hudba na pozadí, při sexu na veřejnosti nechybí mezi náhodnými kolemjdoucími příslušní známí, a erotická masáž s čokoládou není ošizena ani o vůni či chuť.

Co se týká sexuálních fantazií, ač se nám podle aktuální módní vlny může zdát, že téměř každá už si pořídila bičík a rajtování trochu jiného druhu je jedinou sexuální vizí, ženy jsou ve svých snech v podstatě staromódní. Vede koncept Popelky reprezentovaný panem Dokonalým, a Krásky a zvířete, reprezentovaný panem Nebezpečným.

Sen o panu Dokonalém, v Sexu ve městě by spíše řekli Božském, pomůže dobít spolehlivě baterky po náročném dni. S panem Dokonalým totiž na vrchol vysotoupáte nejen posteli, ale i mimo ni. Na programu je rafinované rozmazlování i plnění přání ještě, než jsou vyslovena.

Pan Nebezpečný zase okupuje erotické sny těch, kdo shledávají, že na citátu – k hodným klukům se hodí holky vybrečet, a ke zlým vyspat, něco bude. Pan Nebezpečný je vybaven neodolatelným charismatem (i jinak samozřejmě), a nezvedenými způsoby. O čem je řeč? Pouta, lehké přiškrcení a pocit submisivity.

Výjimkou nebývá ani představa sexu s více muži najednou, či představy šmírování – to že se někdo může závistivě dívat, je pěkně rajcovní, nemyslíte?

ZAN

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>