Jak získat nejlevnější povinné ručení?

Začátek roku, to je snad ten nejsmutnější pohled na naše konta a peněženky. Vánoční svátky jsou finančně nákladné a jeden měsíc pro vzchopení se obvykle nestačí. Leden se navíc nese v duchu splácení všech povinných poplatků a právě v únoru se tak snažíme najít způsoby, jak a kde by se dalo ušetřit.

Nikomu se jistě nechce zacházet do extrémů jako prodat auto a začít všude chodit pěšky. Ušetřit na autě se ale dá, a sice získáním levnějšího pojištění vozidla, tedy povinného ručení a havarijního pojištění.

Kde lze ušetřitI když povinné ručení od Nového roku v důsledku legislativních změn a nového občanského zákoníku zdražilo, stále je možnost získat levné povinné ručení. Výchozím krokem při hledání levnějšího povinného ručení je porovnání cen pojištění pro vaše vozidlo. Naštěstí kvůli tomu dnes nemusíte obcházet jednotlivé pobočky. Srovnejte si ceny prostřednictvím ePojisteni.cz. Pokud zjistíte, že v současnosti platíte více, než nutně musíte, neváhejte a sjednejte si hned pojištění online.

Protože měsíčně zařizují pojištění tisícům řidičů, mají s pojišťovnami vyjednané zvýhodněné sazby a jsou tak schopni zařídit vám ty nejvýhodnější podmínky. Nabízené ceny jsou tak nižší, než ty které jsou nabízeny samotnými pojišťovnami. Nejen, že porovnají stovky variant pojištění od jednotlivých pojišťoven v ČR, ale pravidelně mají k vybraným pojištěním navíc i speciální akce a přidané dárky. Jako například cestovní pojištění, pojištění pokut či pojištění pneumatik. V konečném důsledku tak můžete ušetřit velice slušné peníze, což vaše peněženka ocení.

Služby a produkty společnosti ePojisteni.cz jsou klientům nabízeny napřímo prostřednictvím internetu nebo telefonu. Pokud chcete vyřídit speciální požadavky, nebo je máte raději osobní kontakt, pak vše můžete vyřídit osobně v klientských centrech v Praze a v Brně.

Tak neváhejte, ihned porovnejte ceny pojišťoven a začněte šetřit už dnes.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>