Nejčastější předsevzetí

Nový rok je nejen důvodem k oslavě, ale taky příležitostí k tomu zahodit všechno za hlavu a začít znovu. To je důvodem, proč si na světě miliony lidí dávají předsevzetí. Patříte k nim? Nebo byste jen chtěli? Zajímá vás, jaké jsou nejčastěji pokládaná předsevzetí?

Zhubnout

Neříkejte, že jste přes Vánoce (nebo ještě před nimi) nepřiprali alespoň několik deka, nebo kil? A neříkejte, že byste se jich teď nechtěli zbavit? Neotálejte a pojďte do toho. Zhubněte.

Přestat kouřit

Možná také v posledních letech slýcháte, že moderní je nekouřit. Pokud vám to nepřijde jako klišé a pokud si myslíte, že byste měli sáhnout do svědomí a udělat něco pro své zdraví. Předsevzetí, že během letošního roku přestanete kouřit se nabízí.

Začít cvičit, nebo více cvičit

Ať tak, či tak, vybraný sport by vás měl bavit a dělat vám radost. Nesportujte pouze kvůli hubnutí a najděte si pohyb, který se pro vás stane koníčkem a pak už bude zdravější životní styl hračka. Začněte posilovat, běžte si zaběhat, nebo si pro začátek nandejte na talíř míň jídla.

 

Mít víc sexu

Chcete si užívat více sexu? Přestaňte se v sexu stydět a začněte si sex užívat. Máte-li doma ženskou, jedině dobře. Pokud nemáte, jsou tu přece bary, diskotéky a jiné podniky plné taky sexu chtivých žen.

Nedávat si žádné předsevzetí

Kdo nic neslíbí, nic neporuší. Na tom něco je, ne?

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>