Vraťte zpět úsměv do Vaší tváře!

Rádi se smějte a patříte mezi společenské lidi, kteří se často setkávají s přáteli nebo chodí pravidelně na pracovní schůzky? Tak právě Vy byste se měli o svůj chrup pravidelně starat. Vždyť krásný úsměv se zdravými zuby je vizitkou každého z nás.

Někdy nestačí pouhé pravidelné kontroly obvodního zubaře. Pokud se svým zevnějškem často prezentujete, měli byste popřemýšlet nad konzultací zdarma ve specializované klinice Brandeis Clinic, která se mimo jiné věnuje i estetické stomatologii.

V Brandeis Clinic mají stomatologickou péči na nejvyšší možné úrovni a kladou velký důraz na pacienta a jeho komfort. Pokud tedy hledáte kvalitní služby, kde budete s výsledkem spokojeni hned napoprvé, navštivte Brandeis Clinic.

Na první nezávazné konzultaci zkušený stomatolog zkontroluje stav chrupu a navrhne další postup. Dle rozsahu přání klienta či poškození zubů Vám je nabídnuta řada procedur. Od profesionálního bělení zubů, přes estetické korekce zubů fazetami, až po zubní implantáty, které jsou k nerozeznání od skutečného zubu. Možností je ale mnohem více, další postup je proto nutné domluvit individuálně.

Jeden z důvodů, proč byste určitě měli navštívit Brandeis Clinic je ztráta vlastního zubu. Zubní implantáty jsou ideálním řešením moderní stomatologie. Mezera působí neesteticky a může způsobit i nežádoucí sklon ostatních zubů.

zubni implantatCo je to zubní implantát?

Zubní implantát je k nerozeznání od vlastního zubu a plně nahrazuje i jeho funkci – jak estetickou, tak žvýkací. Je to v podstatě zavedení titanového šroubku do čelistní kosti. Implantát se stane vlastně kořenem „nového“ zubu. Na tento šroubek se pak nasadí korunka.

Jestliže máte při představě zavedení šroubku do dásně husí kůži, buďte klidní. Tento zákrok se provádí v místní anestezii a je zcela bezbolestný.

Po umrtvení se v místě chybějícího zubu vyvrtá do čelistní kosti otvor, do které se zavede titanový implantát. Titan lidské tělo bez komplikací přijímá a jeho chuť je neutrální, bez kovové příchuti. Operace končí zašitím operační rány nad implantátem. Zahojení rány a přivyknutí na implantát v kosti trvá 6-8 týdnů. Což je až 3x rychlejší než u jiných typů implantátů, kde se doba hojení může prodloužit až na 24 týdnů.

Po zhojení implantátu se na titanový šroub nasadí korunka. Brandeis Clinic vlastní stroj, který dokáže korunku na místě a přesně dle barevnosti Vašich ostatních zubu dobarvit. Žádné čekání, naprostý komfort a precizní práce.

Brandeis Clinic vám zaručí, že nikdo neuvidí rozdíl mezi Vaším zubem a zubním implantátem. I nadále bude Váš úsměv Vaší vizitkou. Cena zubního implantátu se zde pohybuje okolo 35 000 Kč. Využijte nyní konzultaci zdarma a objednejte se ke specialistovi.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>