Co uvařit ženě k večeři?

Nemožné se stalo skutečností a vy jste se odhodlali pozvat vaši vytouženou partnerku na první rande, a protože netroškaříte, pozvali jste ji rovnou k vám domů, navíc se příslibem, že se proměníte v kuchaře a připravíte pro svou potenciální novou polovičku dokonalou večeři.

Je sice pravda, že láska prochází žaludkem, ale zřejmě teď stojíte před zásadní otázkou. Tedy co konkrétně uvařit. Záleží především na tom, v jaké se nacházíte výchozí situaci. Pokud dotyčnou znáte třeba z práce, nebo ještě lépe i mimo ni, problém se samozřejmě nejeví tak zapeklitě. Většinou totiž víte, co vařit a co naopak co zásadně nevařit.

Jenže, co když o vaší partnerce víte zatím pouze to, že byste rádi v její společnosti strávili večer u večeře? Ženy jsou totiž obvykle, co se týče jídla dvakrát tak náročnější než muži. Uvaříte maso a zjistíte, že jste pozval na večeři vegetariánku, uvaříte obyčejné těstoviny a vaše partnerka jí pouze bezlepkovou stravu, uděláte lívance a zjistíte, že hubne do plavek.

Tak bychom mohli uvažovat do nekonečna. Navíc pokud se z vaší strany jedná o tzv. hurá akci, kdy si se sporákem jinak příliš netykáte, jedná se o dvojnásobný oříšek. A jaký je tedy náš tip? Špagety, pro jistotu bezlepkové, a tři druhy příloh, třeba rajčatovou omáčku, smetanu a teplou zeleninu, alespoň s jednou určitě zabodujete. A pokud ne, připravte alespoň jednu takovou, která chutná vám. :-) Pokud chcete udělat dojem, tak zapomeňte na eidam a kupte k těstovinám parmezán a čerstvou bazalku nebo petrželku a dejte si záležet na prostírání. Připravte i dobré vínko a pokud se na závěr postaráte o dezert (nic nezkazíte čokoládovým) tak zaručeně zabodujete.

 

ZAN

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>