Management soft skills

Vlastníte vysokoškolský titul, ale ve vašem zaměstnání to není zárukou udržení si svého vysokého postavení? Vysoká škola a praxe v oboru dnes nemusí být zárukou pro stálé zaměstnání. Doba je zlá a firmy na své zaměstnance kladou čím dále větší požadavky. Je načase prohloubit si své znalosti a na rok a půl se vrátit do školy.

Řeč je o prestižním titulu MBA, který je stále více populárnější a vypovídá o vysoké profesionalitě jeho nositele. Master of Business Administration, tedy MBA, není určen Cesta ke vzděláníširoké veřejnosti. Jedná se o managerský vzdělávací program, který je určen managerům, kteří mají zájem o prohloubení již dosažených znalostí a získání profesního vzdělání napříč obory a těm, kteří chtějí mít náskok přes ostatními. Chcete-li se dostat před ostatní, je toto studium přesně pro vás.

Láká vás představa osobního rozvoje a jen nevíte, který ze vzdělávacích programů si vybrat? Vzdělávací program Management soft skills je navržen pro členy a středního a vyššího managementu a všechny vedoucí pracovníky. Je vhodný pro všechny ty, kdo při své práci využijí efektivní znalost komunikace jak se zaměstnanci, tak s klienty. Studenti tohoto programu se podrobně seznámí s problematikou manažerských stylů, časových, komunikačních a osobnostních úkolů, týmové spolupráce, osobnostního rozvoje a vnitřních motivů. Nejedná je se jen o teoretickou výuku.

Studium všech programů MBA je zaměřeno na prohloubení znalostí nad rámec vysokoškolského studia a soustředí se především na jejich praktické uplatnění. Právě zaměření na praxi je přidaná hodnota těchto programů oproti výuce na vysokých školách.

Studovat MBA můžete hned na několik školách v naší republice. Pokud jste časově zaneprázdění a nemůžete za studiem cestovat, můžete MBA studovat dokonce i online. V takovém případě budete mít však omezený výběr vzdělávacích programů.

Jak již bylo napsáno, celé studium zabere jen rok a půl vašeho života a je rozděleno do třech semestrů. Pokud tedy nebudete se studiem váhat, můžete se již za rok pyšnit titulem MBA, což určitě ocení i zaměstnavatel.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>