Co připravit, když očekáváš dámskou návštěvu přes noc?

Chystáš se na plánované rande a máš od něj velké očekávání? Nebo vyrážíš s kamarády večer ven a předpokládáš, že si s sebou domů přivedeš nějakou tu roštěnku?

A chceš si domů přivést určitě…?

V prvé řadě je potřeba si rozmyslet, jestli si ženy opravdu vodit domů. Je to totiž značně nebezpečné. Když po rande nebo po večírku skončíš u ní doma, znamená to, že se kdykoli můžeš vypařit a na polštáři po sobě můžeš nechat jen vzkaz, že „zavoláš“.

Zatímco, když si ji přivedeš domů, je tu riziko, že se dotyčná zdrží na snídani a ne zřídka se stává, že u tebe pobude i déle. Ty to totiž můžeš brát jako nevinný flirt a ona už vidí zásnubák na prstě…

Když to ale chceš risknout a chceš se ráno probudit ve své posteli, dát si svoji sprchu a pustit svoji telku, je třeba se na návštěvu připravit.

U žen totiž nezapůsobíš jen tím, že to v posteli fakt umíš…

 

Co vše připravit?

V prvé řadě je potřeba uklidit. Všechny poházené věci, smeť z povrchu někam do skříně nebo alespoň pod postel. Umyj nádobí, ať je do čeho uvařit kafe, vyluxuj, ať se na vás nelepí prach, až to budete dělat na zemi. Zalij kytky, aby viděla, že se umíš postarat o živé věci a převleč postel, aby sis neuřízl ostudu s všelijak barevnými fleky na prostěradle. Jo, a taky není na škodu umýt záchodovou mísu.

Zajisti malé občerstvení. Chybět by ti nemělo víno nebo jiný alkohol, nějaká ta voda, kafe a případně něco malého k snědku. Ale pozor, pokud ji nechceš pohostit na snídani a naopak chceš, aby ráno co nejdříve odkráčela – zajisti, abys neměl žádné jídlo a případně ani nic proti bolení hlavy. To by ji mohlo přimět k brzkému odchodu.

Nezapomeň ani na hygienu. Je jasné, že holit nohy si asi nebudeš, ale dát si sprchu se sluší…

Aby všechny tyhle přípravy nebyly zbytečné, přesvědč se, že máš doma dostatek neprošlých kondomů a když najdeš i nějakou tu svíčku pro navození té správné atmošky – úspěch máš jistý.

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>