Pohled ženy: Na co dbát, když chcete sbalit ženskou?

Myslíte si, že na ženskou uděláte dojem, když na ni ve značkovém na bicepsech vypasovaném tričku za tři tisíce mrknete a pozvete ji k sobě na snídani? Omyl. Tohle platí leda tak na slečny dvacet mínus.

Pokud si troufáte na starší ligu, dbát byste měli na úplně něco jiného, než je značkové tričko a vyleštěné auto.

rande_gentleman_picjumbo

Dělala jsem ve svém okolí menší průzkum u ostatních žen a jednoznačně jsme se shodly na čtyřech věcech, které nás na chlapovi vždycky upoutají.

V prvé řadě to je úsměv a … zuby! Ano je to tak. Špinavýma hnědákama, které signalizují, že si je evidentně nečistíte dvakrát denně (a tak asi budete s hygienou na štíru) a že určitě máte panický strach ze zubaře, na žádnou ženskou dojem neuděláte.

Věřte, že mnohem lepší vizitkou jsou zoubky bílé bez skvrn a zubního kamene se svěžím dechem.

Když vidíte ženskou, taky se jí nedíváte jen do obličeje, ale omrknete ji celou. Totéž děláme i my a druhou záchytnou stanicí jsou ruce! Upravené ruce jsou základ, pánové. Nemusíte hned chodit na manikúru, chápeme, že je to poněkud zženštilé. Ale nůžky a pilníček doma jistě máte, tak je používejte. Když občas použijete i krém na ruce, budou pak krásně hebké a věřte, že to je to, co ženské opravdu ocení a určitě tak budou i povolnější v tom, dovolit vám zasunout je kam jen si budete přát…

Dále bychom chtěly vzkázat všem mužům, kteří pracují rukama a pak argumentují, že ruce nejdou umýt. Ha, a co takhle použít vynález jménem solvina?

Z rukou náš pohled sklouzne dolů – přes zadek, v tom se vkus každé ženy liší, ale věřte, že i my si rády plácneme, až k botám. Nemusíte být milionář, abyste je udržoval v čistotě. A je jedno, zda se jedná o tenisky, mokasíny, polobotky nebo sandály. Pohled na bahno, či cokoli jiného téže barvy nás neláká. Ani vytahané špinavé tkaničky nejsou zrovna terno. I boty o vás prozradí, jak se o sebe staráte a jak se chováte ke svým věcem.

Pokud nás tyto tři body zaujmou a vy projdete sítem, pak už zbývá jediné – vůně. Chlap musí vonět, ale ne potem, ale vůní, je jedno, jestli je to drahý parfém nebo voda po holení.

Když vůně sedne k vaší kůži, umíme to ocenit.

A když ještě předvedete, že máte smysl pro humor… Jsme vaše, pánové!

Nika
foto: freedigitalphoto.net

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>