Jak zaujmout ženu na prvním rande

Chystáme-li se na první rande se ženou, která se nám líbí a u které doufáme, že se stane naší dlouhodobou přítelkyní, případně manželkou, vždy se bojíme, abychom neudělali něco, co by mohlo danou ženu odradit a čím bychom mohli ztratit její přízeň. Řekneme si tedy, jak zaujmout ženu, abychom měli nějaké šance, že se s ní ještě někdy setkáme.

gentleman s ruzemi

Ponožky v sandálech, 110% antikoncepce

Pokud se žena rozhodne, že si najde muže, se kterým bude moci strávit zbytek života, hledá podle určitých pravidel. Každá žena je jiná a stejně tak i preferuje jiný druh muže, obecně však můžeme říci, že zde jsou určitá pravidla, se kterými můžete mít vyšší šance na úspěch.

Každá žena se chce vedle svého muže cítit bezpečně. Potřebuje v něm vidět, že on je ten pravý, který ji může ochránit před všemi nástrahami každodenního života. Je proto zřejmé, že než pivní pupek u ženy bude vítězit člověk s udržovanou postavou. Samozřejmě, že postava není všechno, stojí však za zmínku a je vhodným úvodem. Nemusíme vypadat jako Arnold, trávit hodiny denně v posilovně a rýsovat každý sval. Vždy však uděláme lepší dojem, bude-li žena vidět, že o své tělo také určitým způsobem pečujeme.

Dalším poměrně důležitým faktorem je to, jak vypadáme. Každý rád nosí pohodlné oblečení, které jej nijak neomezuje a ve kterém se může cítit volně. Pokud však chceme získat ženu našich snů, měli bychom se obětovat a vypadat taky k světu. Sandály a tepláky můžeme pro jednou nechat doma a můžeme si vzít alespoň košili. Nemusíme samozřejmě vypadat jako bankovní poradce, přicházející z obchodního jednání, měli bychom si také ale uvědomit, že i žena stráví určitý čas přípravami, aby vypadala pěkně.

Zdravý, silný a udržovaný muž, to jsou věci, po kterých ženy touží. Není proto špatné se před první schůzkou oholit, nebo si ostříhat nehty. Rozhodně tím nemůžeme nic pokazit, pouze získat. Umyjeme-li si vlasy a učešeme se, máme další bod k dobru.

Mluviti zlato, mlčeti stříbro

Jistě, že mnoho žen touží po tom, aby si našly úspěšného manžela, který zaopatří je a jejich rodinu. Měli bychom si však dát také pozor na to, co říkáme. Skromnost je v dnešní době velmi zapomínaný pojem. Měli bychom se jím však řídit, alespoň při první schůzce. Mluvit hodiny o tom, co děláte v práci, jak jste se s kamarády opil do němoty a kolik žen jste měl v posteli, jistě není právě to, co by chtěla žena při takové schůzce slyšet. Raději nechte mluvit ji a naslouchejte. Můžete se tak dozvědět mnoho zajímavých věcí a zároveň budete působit jako gentleman. Samozřejmě, že nemusíte celou dobu mlčet, ale není vhodné, aby 80% celé schůzky tvořil váš monolog.

Není také od věci ženě občas polichotit, pochválit jí šaty, nebo se občas zasmát jejím vtipům. Rozhodně tak vzbudíte větší dojem toho, jak jste vnímavý a že jí nasloucháte. Právě to jsou také další věci, po kterých žena touží a se kterými se v dnešní době jenom velmi obtížně setkává, neboť mnoho mužů již od začátku sní jenom o tom, jak ji dostane do postele. Ukažte jí, že nepatříte mezi ně a že jste právě ten, se kterým může být opravdu šťastná.

Autor: Michal Hromek
Foto: picjumbo.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>