Pravidla pro vstup do solárka

Jestli sníte celý rok o krásné snědé pleti, tak vám v zimních měsících nezbývá nic jiného, než se mazat krémy, které vám opálený nádech propůjčí nebo vyrazit do solárka. Samozřejmě za předpokladu, že budete dodržovat určitá pravidla, aby vám místo pomoci naopak neublížilo.

Rada první
Přes sluněním v soláriu se nejprve odličte a sundejte ze sebe všechny šperky a hodinky.

Rada druhá
Rozhodně se vyplatí zakoupit nějaký speciální přípravek pro opalování v soláriu. Specializovaná studia nabízí velký sortiment, ze kterého si jistě vyberete. Nechejte si poradit! Správně vybraná kosmetika do solária nejen chrání pokožku, ale zároveň o ni i pečuje, zabraňuje jejímu vysoušení a pomůže vám také lépe zhnědnout, ale pozor na vaše zdraví.

Rada třetí
Nezapomeňte si nasadit speciální ochranné brýle! Zavřené oči vás před poškozením oční sítnice neochrání.

Rada čtvrtá
Dobu opalování v solárku stanovte podle fototypu vaší pleti. Doba opalování se bude postupně zvyšovat v závislosti na vašem opálení a citlivosti.

Rada pátá
Po opalování se několik hodin raději nesprchujte, pigmentace pokožky by mohla být přerušena.

Rada šestá
Nejste-li zrovna fit, nebo berete nějaké léky, konzultujte návštěvu solárka s lékařem.

Rada sedmá
Do solária zavítejte maximálně desetkrát během dvou až tří týdnů. Poté stačí 1 – 2 návštěvy týdně, aby se nově získaná barva pokožky udržela. Dodržujte rady personálu ohledně doby pobytu v soláriu – různé druhy přístrojů opalují rozdílně.

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. jiri napsal:

    do solarka chodej jen samponi a ne normalni chlapy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>