Čím zaujmout ženu?

Jste single, protože kdykoli vidíte hezkou ženskou k ničemu se nemáte? Nevíte, jak prolomit ledy a začít komunikaci? Bojíte se, že se ztrapníte hned po tom, co vypustíte první slova z úst?

A dost. Přečtěte si pár tipů, jak ji zaujmout.

zamilovany par

Pravidlo tří sekund

Až potkáte holku, která se vám líbí, usmějte se na ni, ale hned se koukněte jinam. Za tři sekundy se na ni podívejte znovu, a pokud se na vás taky dívá a má zvednuté koutky, směle se můžete pustit do konverzace.

Polichoťte jí

Oči, rty, nehty ( – ne prsa!) nebo si vyberte něco, co má na sobě (boty, šátek) a polichoťte ji.

Dejte si s ní do řeči

Klidně ji začněte vyprávět veselou historku o tom, jak váš kamarád vždycky zrudne, když si začne povídat s neznámou dívkou, která se mu líbí. Něco si předem vymyslete. Díky takové historce zakryjete vaši nesmělost.

Buďte gentleman

Jasně, ženy pořád hlásají něco o emancipaci, ale pořád chtějí vídat galantní chlapy, takže jí přidržte dveře, nabídněte židli, pomozte jí z/do bundy apod. To potěší a zaujmou každou!

Pozvěte ji na drink

Přes den nabídněte kávu, večer míchaný drink.

Povedlo se pozvání? Pak dbejte na to, aby před ní během setkání nestála prázdná sklenice, ale zároveň to zajistěte tak, aby se v případě popíjení alkoholu „nezbořila“.

Zabodujte

Přiznejte se, že teď sice rád bydlíte sám a na nikoho se nechcete vázat, ale že tajně toužíte mít jednou ženu a děti. Její reakce bude dost možná ironická nebo se může i smát, ale … my víme, že ve skutečnosti se tímhle okamžikem dostanete na seznam jejích potenciálního partnera (byť na jednu noc).

Buďte sexy

Pokud nosíte košili a kravatu, povolte ji a rozepněte si knoflíček u krku, tak aby trochu byly vidět chloupky. Ženám to připadá sexy.

Jak zjistit, že jste zaujal?

Jednoduše – pozorováním. Když se při hovoru ošívá, obtáčí si vlasy kolem prstu, sundává a nandává si prstýnek, upravuje si šaty, signalizuje tím, že se jí líbíte.

Jarda
foto: picjumbo.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>