Čím upevnit vztah se ženou? Sexem!

Potřebujete se svou polovičkou upevnit vztah? Nevíte jak na to? Cesta vede přes postel. Okořeňte si postelové radovánky a uvidíte, jak to vztahu prospěje.

milenci

Masáž a doteky

Smyslné a erotické dotyky jsou tou nejlepší předehrou. Kupte vonné svíčky, masážní olejíčky a navoďte atmosféru. Polovičku pošlete do sprchy a až se vrátí, položte ji na postel, bříškem dolů, a dopřejte jí jemnou masáž. Nezapomeňte na ŽÁDNOU část jejího těla.

Nakupte si hračky

K prohloubení sexuálních zážitků vede poznání vlastní sexuality. K jejímu poznání může pomoct celá řada nástrojů, které jsou k dostání v sexshopech. Jak dosvědčují sociologické výzkumy, dnešní ženy už nejsou tak prudérní jako před dvaceti lety. Takže se svou polovičkou navštivte sexshop a pořiďte si nějakou tu společnou hračku. Nebo hned několik.

Pro partnerku vibrátor, který neváhejte použít během předehry, ale i samotné soulože. A vy si samozřejmě taky něco pořiďte a vybírejte pečlivě, erotické pomůcky pro muže nejsou jen stahovací kroužky na penis.

Mimo erotické pomůcky můžete nakoupit i oblečky, které mohou navodit role. No neříkejte, že jste nikdy netoužili stát se doktorem a užívat si se sestřičkou. Nebo si zahrát na instalatéra a přijít panince opravit topení. Nebo si zkrátka zahrajte jinou roli, k jejímu navození pomůže  třeba i stylové pánské tričko, nebo staré montérky.

Zkuste to jinak

Ruku na srdce, kdy jste s ní měl naposled sex jinde něž v posteli? Vyzkoušejte nějaké nevšední pozice a jiných místech. Vana, sprchový kout, gauč, židle, kuchyňská linka. Vyzkoušejte všechny.

Buďte kreativní a popusťte uzdu představivosti. Jakmile utužíte váš sexuální vztah, odrazí se to i v běžném životě a to se hodí, ne?

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>