Abercrombie & Fitch – zaměření na trička a bundy

Značka Abercrombie & Fitch patří mezi přední a světoznámé značky, které vyrábí velice zajímavé a neokoukané oblečení. Oblečení od této značky je určeno zejména pro ty, kteří si potrpí na originalitu.

Výhody oblečení A & F
  • originalita a vysoká kvalita
  • použité kvalitní materiály
  • pohodlné a odolné oblečení
  • kvalita zpracování
  • velké množství oblečení v různých vzorech, designech a barvách

Něco o značce

Značka byla založena již v roce 1892 Davidem Abercrombie a působila jako malý nábřežní obchod, který prodával sportovní zboží té nejvyšší kvality. Zboží bylo určeno zejména pro rybaření, kempování i lov. V roce 1900 byla společnost koupena Ezrou Fitchem. Od této doby je společnost prezentována jako „značka životního stylu“.

Hlavní myšlenkou značky Abercrombie & Fitch je produkovat luxusní oblečení pro mladší generaci. Design oblečení tomu nasvědčuje. Každý kousek totiž spojuje sportovní eleganci a nádech rebelie.

Kvalita oblečení Abercrombie & Fitch

Oblečení od této přední značky se kromě nekonvenčního zpracování může pochlubit vysokou kvalitou. Všechno oblečení je velice pohodlné a odolné. Barva ani po několika vypráních nepustí, oblečení si zachová stále zářivé barvy.

Díky vysoce kvalitním materiálům bude oblečení i po mnoho nošeních vypadat tak, jako byste si ho kupovali před pár dny. Abercrombie & Fitch vyrábí opravdu kvalitní a skvěle zpracované oblečení. Takovou kvalitou se může pyšnit jen málokdo.

Vintage styl

Většina kolekcí Abercrombie & Fitch je tvořena v tzv. vintage stylu. To znamená, že veškeré oblečení má záměrně otrhaný a obnošený vzhled. U oblečení ve vintage stylu se rovněž klade důraz na asymetrii, nebo na náhodné vady (např. seprané barvy, křivé a viditelné švy atd.).

Trička A&F

Trička Abercrombie & Fitch jsou vyrobeny z velice kvalitních vzdušných materiálů a disponují originálními mladistvými střihy a nadčasovým designem.

Bundy A&F

Velice oblíbeným zbožím od Abercrombie & Fitch jsou bundy. Značka nabízí bundy, které jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, díky kterým každého vlastníka ochrání před zimou a nachlazením. Díky výborným materiálům a použitým technologiím pánské i dámské bundy každému perfektně sednou a skvěle vypadají. V sortimentu si můžete vybrat např. kvalitní péřové bundy nebo bundy vyrobené z velmi odolné bavlny.

Kromě triček a bund si lze od tét světoznámé značky pořídit také originální mikiny, topy, čepice, sukně a mnoho dalšího oblečení. Veškeré oblečení a konkrétně bundy Abercrombie & Fitch jsou vysoce kvalitním outdoorovým oblečením, ve kterém Vám v přírodě nebude zima ani při nepříliš teplých nocích.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>