3 tipy na pánské oblečení pro volný čas

Každý chlap se chce v momentu, kdy není vázán žádnými pracovními konvencemi, cítit příjemně. Právě tomuto pocitu je zapotřebí podřídit i outfit. Pokud aktuálně uvažujete o nákupu oblečení pro volný čas, jste na správné adrese. My se totiž právě v tomto článku zaměříme právě na některé oděvy, které rozhodně stojí za to. Alternativ je poměrně hodně, my ovšem uvádíme pouze ty nejznámější. 

Klasické šortky nejen na léto

Některým z nás je neustále teplo. V tomto případě se nebojte vsadit na šortky. Rozhodně nemusí být ušité ze stejného materiálu jako plavky. Ideální je volit bavlněné modely nabízející maximální možný komfort. U šortek se vyplatí dbát na několik důležitých aspektů. Tím tradičním je hlavně střih. Někdo holduje spíše jednoduchým variacím a někdo spíše sází na šortky mající hned několik kapes, a to nejen těch vzadu. Mohou být klidně nenápadné. Prvoplánově se nemusí jednat o tradiční kapsáče. Výborné jsou také teplákové kraťasy. Cítit se v nich budete skutečně maximálně pohodlně.   

Prostě postačí tepláky panske volnocasove obleceni

Dávno pryč jsou doby, kdy se nosily vytahané tepláky staré klidně i několik let. V minulosti byly tepláky považované za vcelku podřadné oděvy. Dnes v nich lidé mnohdy vyrazí i do společnosti. Moc hezké jsou především pánské teplákové soupravy. Právě ony dokonale ladí a vytváří dojem pohodlného a zároveň stylového oblečení. Nikde není psáno, že by se přitom nutně muselo jednat o značkové oblečení.   

Pohodlné bavlněné tričko

Košile pro chození v domácnosti není zrovna ideálním oblečením. Jednak se rychle krčí a jednak se v ní člověk necítí tak volně jako v tričku. Zvolíte-li klasiku s krátkým rukávem a standardním výstřihem, rozhodně neučiníte krok vedle. Oblíbené jsou hlavně trička barevná se zajímavými motivy. Vybrat si některé takové můžete třeba na Budchlap.cz.    

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>