3 tipy na pánské oblečení pro volný čas

Každý chlap se chce v momentu, kdy není vázán žádnými pracovními konvencemi, cítit příjemně. Právě tomuto pocitu je zapotřebí podřídit i outfit. Pokud aktuálně uvažujete o nákupu oblečení pro volný čas, jste na správné adrese. My se totiž právě v tomto článku zaměříme právě na některé oděvy, které rozhodně stojí za to. Alternativ je poměrně hodně, my ovšem uvádíme pouze ty nejznámější. 

Klasické šortky nejen na léto

Některým z nás je neustále teplo. V tomto případě se nebojte vsadit na šortky. Rozhodně nemusí být ušité ze stejného materiálu jako plavky. Ideální je volit bavlněné modely nabízející maximální možný komfort. U šortek se vyplatí dbát na několik důležitých aspektů. Tím tradičním je hlavně střih. Někdo holduje spíše jednoduchým variacím a někdo spíše sází na šortky mající hned několik kapes, a to nejen těch vzadu. Mohou být klidně nenápadné. Prvoplánově se nemusí jednat o tradiční kapsáče. Výborné jsou také teplákové kraťasy. Cítit se v nich budete skutečně maximálně pohodlně.   

Prostě postačí tepláky panske volnocasove obleceni

Dávno pryč jsou doby, kdy se nosily vytahané tepláky staré klidně i několik let. V minulosti byly tepláky považované za vcelku podřadné oděvy. Dnes v nich lidé mnohdy vyrazí i do společnosti. Moc hezké jsou především pánské teplákové soupravy. Právě ony dokonale ladí a vytváří dojem pohodlného a zároveň stylového oblečení. Nikde není psáno, že by se přitom nutně muselo jednat o značkové oblečení.   

Pohodlné bavlněné tričko

Košile pro chození v domácnosti není zrovna ideálním oblečením. Jednak se rychle krčí a jednak se v ní člověk necítí tak volně jako v tričku. Zvolíte-li klasiku s krátkým rukávem a standardním výstřihem, rozhodně neučiníte krok vedle. Oblíbené jsou hlavně trička barevná se zajímavými motivy. Vybrat si některé takové můžete třeba na Budchlap.cz.    

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>