Užijte si večer v klubu „nabitém“ sexy ženami

Jedna z řady výhod života single muže je, že nemusí hledat výmluvu či lež, když se chce jít bavit za děvčaty. Využijte toho a vyrazte, dokud to ještě jde, užít si večer v klubu plném sexy žen – night clubu Goldfingers v Praze.

Ano, právě zde najdete ty nejkrásnější tanečnice v Praze, které po celou noc vytváří atmosféru, ze které je řadě mužů těsno v kalhotách. Bavit se zde můžete pohledem na „klasický“ striptýz, nebo si rovnou dopřát tanec v klínu, soukromý erotický tanec na stole či pochutnat na večeři servírované na nahém těle některé ze slečen pracujících v tomto podniku (více o nabídce tanců tohoto night clubu v Praze se dočtete na těchto stránkách).

Do Goldfingers je to kousek odevšad

Tento night club najdete v samotném centru Prahy – na Václavském náměstí, kousek od stanice metra Můstek. Pár minut cesty je to sem tedy z jakékoliv stanice metra i z hlavního vlakového nádraží (pokud nejste z Prahy a pojedete sem vlakem). Pokud si chcete užít večer ve velkém stylu, můžete pro sebe (v rámci Prahy) nechat poslat limuzínu, která Vás přiveze přímo před klub (tato služba je nabízena v rámci akčních nabídek klubu Goldfingers).

Užijí si všechny smysly

Zrak nebude jediným smyslem, který si v Goldfingers bude užívat. V nabídce tohoto night clubu najdete i značkové pití a kouření (kubánské doutníky značky Cohiba), na své si tedy přijdou i Vaše chuťové buňky.

Podobně je tomu se sluchem, který si bude užívat zvukový doprovod jednotlivých tanců.

Pokud jde o hmat, to je kapitola sama pro sebe. Jak již bylo zmíněno výše, dopřát si můžete například tanec v klínu (pozn. standardní tance jsou bezkontaktní).

Užijte si večer, dokud to jde!

Co na to říkáte? Nestojí ta nabídka za vyzkoušení? Jakmile padnete do chomoutu některé slečně, budou večery v night clubu tabu, běžte si tedy užívat, dokud můžete.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>