Erotické hračičky pro muže

Mohlo by se až zdát, že muži sami pro sebe žádné erotické pomůcky nevyžadují. Spíše kupují »náčiní lásky« pro své druhé polovičky a těší se ze sledování radosti a rozkoší své drahé.
Na druhou stranu, nepřeje si váš miláček také objevit ve svém narozeninové dárku nějakou tu nemravnou věcičku, která by mu působila erotické radosti? Víte vůbec, co vše pro naše mužské partnery trh skýtá?

Vibrátor pro muže
Vibrátor někteří muži s oblibou používají pro své anální potěšení a předsudek, že anální stimulace je jen pro homosexuály, je naprosto scestná. Anální vibrátory bývají o něco menší než jejich vaginální ekvivalenty, ale na trhu jsou pro náruživější jedince kousky tohoto účelu až neuvěřitelných rozměrů.

Šňůrečky
Opět k anální potěše jsou na trhu šňůrky, na kterých je navlečeno asi dvacet korálků o velikosti průměru 1centimetr. Ty se zavedou do konečníku a během orgasmu muž nebo jeho partnerka vytahují za šňůrku jednu kuličku po druhé. Neskutečná extáze zaručena!

Kroužky
Muži také občas používají penisové kroužky. Jedná se o gumový kroužek, který se navlékne až ke kořeni penisu. Penis se jím jakoby podváže, čímž dojde k prokrvení těla pyje a žaludu (žalud, je-li stažení přílišné, může až zfialovět). Jde o způsob, jak docílit erekce a udržet jí déle. Kroužek má někdy výběžek sloužící k doteku klitorisu při hlubokém zavedení do vagíny.

Umělé údy
Dále existují nástavce různých tvarů a velikostí, které si muži nasazují na svůj vlastní penis. Jsou to vlastně varianty umělých údů. Některé mají u kořene výstupek ke stimulaci klitorisu, takže pokud partnerovi koupíte tuto pomůcku, obdarujete tím spíše sebe.

Jestliže se váš sexuální život s partnerem pro vás stává méně erotický a zábavný než dříve, zkuste zapátrat po okolních sexshopech a informujte se na všechny pomůcky u obsluhy. Partnerovi uděláte dárečkem nejen radost, ale zároveň ho třeba příjemně překvapíte a ukážete mu tak, že vám na vašem sexuálním vztahu stále záleží a chcete ho rozvíjet a dále s ním odhalovat další a další slasti života.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>