Pravidla vůní – po čem ženy touží?

Pach potu se nenosí už nějaký ten pátek. Slezli jsme ze stromu, a tak je potřeba o sebe alespoň trochu pečovat. I když my bychom si vystačili se sprchou jen tak jednou za tři dny, chceme-li nějakou ženskou pozvat k nám domu řekněme na snídani, musíme sprchu použít každý den a naše pižma ideálně přebít nějakým tím voňavý parfémem. Otázkou ale zůstává, jakou vůni vybrat a čím se při výběru řídit?

Do parfumerie vezměte někoho z ženského pokolení. Ženy dokáží vůně odhadnout lépe než muži, a nakonec stejně se voníme především pro ženy, tak je určitě v našem zájmu, abychom jim voněli.

Po čem ženy touží? 

Navíc muži mají tendenci vybrat spíše ostřejší  a intenzivnější vůně, což nemusí být ale výhra. Díky intenzivnímu parfému nás sice lidé, resp. ženy ihned identifikují, ale mnohým mohou být spíše na obtíž. Lidé totiž mají problém s neznámými vůněmi. S čím tedy zabodovat? Ženám nejvíce voní vůně nostalgické a také ty připomínající jídlo. Nic nezkazíte ani výběrem parfému obsahujícím vůni květin, dřeva či citrusů. Svěží a lehké vlně zvolte spíše na léto, ty těžší si nechte na zimní období. Pozor také na parfémy s pižmem, ne každý ženský nosík tuto přísadu snese…

Všeho s mírou 

Během aplikace je třeba mít na vědomí, že by se nemělo nic přehánět. Obvykle stačí jednou stříknout na každou stranu krku a jednou na zápěstí a vůni rozetřít o druhé. Přes 70 % žen jsou totiž toho názoru, že to vonící se muži s voněním přehánějí. Obzvláště velký pozor si dávejte, v případě, že vůni již používáte delší dobu. Čichové receptory si za čas na vůni navyknou, a tak jim přijde vůně slabší než ve skutečnosti je, vaše okolí to tak však nevnímá. Vůni neváhejte v průběhu dne použít ještě jednou, ale nejdříve tak po 8-10 hodinách od první aplikace.

 

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>