Udělejte jí radost na Valentýna

Svátek zamilovaných se blíží. Rozdávejte radost v podobě Kosmetiky Capri. Ta je totiž světovým unikátem. Kosmetické přípravky obsahují až 30 % surovin z kozího mléka. Jde o nezvykle vysoký poměr, který zaručuje opravdový efekt. Mezi další ingredience patří samozřejmě vitamíny, minerály, ceramidy, byliny a léčivé rostliny, oleje i aktivní látky. Nyní Kosmetika Capri vybrala a s láskou zabalila produkty do lákavých Valentýnských balíčků. Ty rozhodně udělají Vaší lásce radost.

LEKNÍNOVÝ BALÍČEK

Luxusní dárek pro náročné ženy přináší tři jedinečné produkty Le Chaton. Zklidňující leknínový 24 h krém, který rozjasňuje a zjemňuje podrážděnou a citlivou pleť. Čisticí pleťovou pěnu s kouzelnou lískou, která je určena k hlubokému a šetrnému čištění citlivé pleti. Inovované sérum s anti-ageing účinkem a silným hydratačním efektem. Obsahuje látky podporující přirozený hydratační faktor pokožky.

lekninovy balicek

Valentýnská cena balíčku se 14 % zvýhodněním: 1 182 Kč

BALÍČEK PÉČE S RŮŽÍ

Dárek pro ženy milující růže. Obsahuje čtyři jedinečné produkty Le Chaton. Denní omlazující krém s růžovým olejem. Jde o lehkou, dobře roztíratelnou emulzi s bohatým obsahem čerstvých buněk jahod. Obsahuje intenzivní hydratační a vitamínové složky, ochrání pleť před škodlivým slunečním a světelným záření. Noční regenerační krém s růžovým olejem. Ten zvyšuje jemnost a jas pleti, posiluje její pevnost a pružnost, omezuje tvorbu vrásek. Je určen pro noční ošetření citlivé, zvláště suché a zralé pleti. Hydratační a zklidňující pláténková pleťová maska s růží, která má osvěžující efekt a vysoce hydratační účinek. Rozjasňující krém okolo očí, který je ideální pro citlivé oční okolí a redukuje kruhy pod očima.

balicek s peci o ruzi

Valentýnská cena balíčku se 14 % zvýhodněním: 1 680 Kč

Kosmetika Capri hledala inspiraci ve Francii a své značky pojmenovala La Chèvre a Le Chaton. Tyto značky mají v Česku tradici již 28 let a za tu dobu udělaly radost mnohým ženám, ale i mužům.

Vybírejte s radostí na www.kosmetikacapri.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>