Tom Ford nás obuje do tenisek

Thomas Carlyle Ford, známý jako Tom Ford je americký módní návrhář, známý především kvůli působení v módním domě Gucci a založení značky Tom Ford. V tomto článku jej nezmiňujeme kvůli filmu nominovanému na Oskara Single Man (jehož byl režisérem), jak by se možná nabízelo. Ale proto, že tento návrhář uvádí na módní pole pro jeho značku dosud nebývalé sportovní obutí.

Vrtá vám hlavou, proč se vůbec zabýváme módou? Ženy totiž umí ocenit, když mají muži styl a dávají si záležet na své vizáži. Samozřejmě všeho s mírou. A když už nedoláme utrácet peníze za nové módní kousky, alespoň můžeme s ženami zavést hovor na toto téma a pochlapit se. Posuďte sami taková věta: „Už jsi viděla ty nové sportovní boty od Toma Forda?“, je příjemně překvapí. :-)

Značka Tom Ford byla dosud známá jako symbol luxusu, elegance a gentlemanství. Těchto zásad se Tom Ford drží i nadále, ale podvolil se módnímu trendu a hodlá nás obout do tenisek.

Nejspíše je to módní, když už i Karl Lagerfeld obul do tenisek i kolekce pro Chanel.

Naštěstí se v případě Toma Forda nekoná o žádné zběsilé kombinace, ale naopak o klasické tenisky, jak je známe ze semiše nebo z kůže. Můžeme si vybrat z barevných odstínů jako černá, hnědá, vínová nebo zelená.

Co říkáte, obul byste se do takových tenisek i vy? A myslíte, že ženy ocení pánské boty, jejichž cena začíná na 420 librách? :-)

 

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>