Tipy na zážitky pro opravdové Muže.

Pánové, po vlastní nedávné zkušenosti s hledáním vhodného dárku, jsme si pro vás připravili několik zajímavých a originálních tipů na dárky. Ať už sháníte dárek pro nejlepšího kamaráda nebo slaví rodiče výročí či potřebujete dáreček pro svou přítelkyni, nemůžete sáhnout vedle, pokud vyberete jako dárek poukaz. Ten, kdo poukaz obdrží, bude mít jedinečnou příležitost prožít netradičnízážitek. Zážitky zaručují nezapomenutelné vzpomínky a emoce.

Relaxace v pivních lázních

U nás snad není chlap, co by nepil pivo. Spotřeba piva u nás tomu také odpovídá. Někdo si jej nejlépe vychutná s kamarády v příjemné hospůdce, jiný zase raději doma v soukromí při sledování zajímavého přenosu fotbalu či hokeje. Možná by stálo za to vyzkoušet pivo také jinak než jako vychlazený nápoj. Co takhle se naložit do pivní lázně od hlavy až k patě a k tomu samozřejmě pivo do sklenice.  Pivní koupele jsou příjemná záležitost. Všude kolem vůně a chuť piva. Prospěšné jsou jako relaxační, zdravotní i kosmetická procedura. Můžete vyrazit třeba do pivních lázní v Rožnově, kde na vás čeká pivní koupel, a k ní pivo místní výroby, například oblíbené medové, detoxikační zábal a masáž.  Rožnovské pivní lázně nabízejí i možnost ubytování, takže si můžete dopřát piva, co hrdlo ráčí a následné přespat ve 4* hotelu. Vezměte kamaráda nebo přítelkyni a dopřejte si prima pivní víkend.

Bezpečnou jízdu natrénujete ve škole smyku

Asi každý z nás se už dostal se svým vozem do situace, která byla nebezpečná a obtížně zvládnutelná. Silnice po dešti, námraze či sněhových přívalech není zrovna bezpečná. Navíc nepřizpůsobení rychlosti některých řidičů takovou cestu ještě zkomplikuje.  Jak v takových případech zvládnout vůz, okolnosti i vlastní emoce se dá nacvičit a natrénovat ve škole. Jedná se o školy bezpečné jízdy. Při teorii vás seznámí s fyzikálními zákonitostmi a jejich vlivem na vůz, jak se zachovat a co udělat, abyste z nebezpečné situace vyvázli co nejlépe. Na polygonu v Příbrami, v Mostě, či Vysokém Mýtu vedou kurzy zkušení a vyškolení instruktoři, kteří zajišťují hladký průběh kurzu škola smyku.

Pilotem Boeingu na zkoušku

Napadlo vás někdy, jaké by bylo zasednout do kokpitu velkého letadla a stát se pilotem číslo 1.? Dnes v době počítačů a 3D simulací je možné téměř všechno, letecký trenažér dokáže dokonale simulovat let letadla. Takže si můžete pomocí simulátoru letadla vyzkoušet pilotovat Boeing 737. Představte si, že nastaly při letu komplikace a Boeing musí nouzově ihned přistát. Zachraňte Boeing 737, naveďte jej k nouzovému přistání a překonejte stresovou situaci. Palivo máte jen na 45 minut!

At´ už vyberete z nabídky jakýkoliv zážitek, dostanete jej v pěkné dárkové krabičce. Odpadá boj s balicím papírem a mašlemi. Vše za Vás udělá zážitková agentura Esennce.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>