Jak účinně zvětšit penis?

Neobdařila vás příroda? Nenadělila vám nádobíčko, s jehož velikostí byste byl spokojen?

Bohužel to se zvětšením penisu nemáme tak jednoduché jako ženy s prsy. Těm stačí voperovat prsní implantát a mají vyřešeno.

Moderní zdravotnictví sice nabízí také mužskou plastiku, ale podobný zákrok je potřeba si pořádně rozmyslet.

Pro zvětšení objemu penisu se používá vlastní tuk, který se odebere stříkačkou nebo liposukční kanylou a poté se do penisu vpíchne.

Operativní prodloužení penisu spočívá v uvolnění svalového vazu, kterým je penis přichycen ke stydké kosti. Vaz se u kořene penisu přeruší a to způsobí, že se vysune erektilní těleso. Penis se tak vystrčí, trochu klesne a je jakoby delší. Lékaři dnes takto dokážou prodloužit penis o jeden a půl centimetru do délky a až dva a půl do šířky.

Výsledky takových operací nejsou jisté a navíc hrozí riziko, že i když se operace podaří, mohou nastat či přetrvávat problémy s erekcí. Otázkou ale zůstává, zda poměrně bolestivá operace stojí za možné riziko.

muz

foto-fine-art.de / pixelio.de

Nelíbí se vám představa operace? Jaké je jiné účinné zvětšení penisu?

Tabletky

Na trhu existuje spousta tabletek, které údajně zaručují zvětšení údu. Mnohé z nich jsou ale diskutabilní. Proto je dobré se nejdříve poradit se svým lékařem.

Přístroje

Existují speciální přístroje, které mají při dlouhodobém nošení úd prodloužit. Především tím, že ho různými způsoby natahují, jako je třeba pohodlný Phallosan forte. Nejedná se o vakuovou pumpu, ale o mechanický tahový extender. Přístroj používá podtlakový způsob uchycení na penis a jednoduchý způsob vytváření tahu. Po pár dnech jej vůbec nebudete cítit a je možné jej nosit i v noci. Výhodou také je, že se bez potíží vejde pod trenýrky a nejde vůbec vidět.

Optické zvětšení

Když si oholíte své intimní oblasti, opticky se vám penis prodlouží minimálně o dva centimetry. Pokud je totiž kořen penisu skrytý v chlupech, vypadá penis ve skutečnosti menší.

Nezapomeňte také, že čím větší břicho máte, tím kratší váš penis vypadá. Váha tukové tkáně totiž tlačí na svaly, které drží penis kily.

Ať se rozhodnete pro jakýkoli způsob zvětšení penisu, určitě pak budete potřebovat nové spodní prádlo. Než se váš úd zregeneruje, určitě zvolte namísto obepnutých boxerek raději komfortní slipy.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>