Příšernost jménem megíny

Nedávno se zde psalo o fenoménu v podobě trička, které chlapům vytvaruje svaly, i v případě, že mají břicho spíše jako nalitou vanu. Budiž. Chápu, že sbalit holku není jednoduché, obzvláště, když zrovna nejezdíte Q7 a nebydlíte v lepší čtvrti… protože, jak je již léta známo, nám ženám jde jen o zdroje. Omlouvám se za upřímnost, ale je to tak. Ale my jsme z obliga – my za to totiž nemůžeme. Je to silnější než my, stejně jako vás ovládá vaše mužství, nás ovládají prsa, děloha a s tím související potřeba zajištění sebe sama i dítěte. Takže chápu, že když nejsou ty zdroje, chcete to uhrát alespoň na ty svaly – taky máme push-upky, šminky a stahovací bombarďáky a jiné vychytávky, že? :-)

Ale pánové prosím vás, nikdy, ale nikdy se nás nepokoušejte sbalit nás na novince zvané meggins, po česku megíny. Pánové tvůrci Adam Fredo a Adres Volk musí být gayové jak vyšití, protože nic tak odporného si na sebe přece chlap ovládaný testosteronem nemůže vzít.

Co je proboha smyslem tohoto módního kousku? Snad to ukázat, jak je mladá generace mužů hubená? Jak mají křivé nohy? Nebo co si nosí v rozkroku? Věřte, že až to budeme chtít vědět, tak si vás odvlečeme do ložnice. Ale nemusíme na to koukat i v metru nebo v obchodě.

Snad odjakživa nejsou v oblibě baleťáci a to ne jen pro ty pohyby, co přitom dělají, ale hlavně proto, že jsou schopni na sebe navléct příšerně upnuté oblečení ukazující každý chloupek. A teď se do toho dobrovolně stylizujete?

Sotva jsme si zvykly chlapy s kalhotami s rozkrokem až ke kolenům, což se dalo ještě vysvětlit tak, že potřebujete dostatek prostoru pro vaši chloubu, hned na to přišly do módy slim kalhoty nejrůznějších barev zkombinované s barevnými botami a účesy a la Bieber nebo olíznutá kráva, což je taky děs a hrůza… a teď abychom si zvykaly na megíny.

Takže pánové, pokud chcete, aby lidstvo vymřelo, tak nám to prosím sdělte, my se zařídíme třeba podle filmu Sexmise, ale opovažte se nosit tuhle příšernost. Vždyť byste museli být k smíchu sami sobě!

 

Nika

Mohlo by se vám líbit...

4 komentářů

 1. K. Němec napsal:

  to vymysleli buzici pro jeste vetsi buziky,nesel bych v tom vecer za tmy s kosem do popelnice . :-)

 2. stevee napsal:

  Pisatel clanku a rekcia k nej je cisto homofobna a heterosexisticka,.. Nechapem ako je možne že v 21. Storoci ma niekto tak fasisticko/nacisticke antihomosexualne myslenie!

 3. Kárl napsal:

  :) To není o fašismu ale o tom, co si na sebe někdo dokáže vzít. Jako kdyby se někdo pomazal hovnama, a ostatní by psali že to je fekál, tak by si pak tvrdil že to je fašismus oproti skupině fakalomanů? to asi ne. tohle blečení není pro chlapi toť muj názor.

 4. deathpool napsal:

  Karl ty nebudes moc inteligentni, tolerantni ani liberalni, clovek s otevrenou mysli 😀
  Co ma takovy extremni priklad, ktery si uvedl ,spolecneho s oblecenim???!!!
  Jde o odev – latku, materil a ne vykaly!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>