Funkybod Muscle Top – push up pro chlapy

Taky se vám stalo, že jste si domů přivedli vnadnou slečnu, ale po odhození trička a podprsenky se z vnadných trojek staly spíše lentilky pod kobercem? Push-upky jsou snad největší noční můrou všech horňáků.

Push-up tričko pro chlapyPozor, teď to holkám můžeme s klidem vrátit.

Taky se chystáte na lov, ale vaše prsní svaly se někam ztratily a břišní pekáč buchet zatím vypadá spíše jako kynuté těsto? Co s tím? Po pár hodinách úmorné dřiny v posilovně se sice budeme cítit jako Rambo, ale tělo tak rozhodně vypadat nebude.

Právě proto je na světě pěkně ulítlé tričko Funkybod Muscle Top. Jedná  se vlastně o push-up tričko pro chlapy. Tričko je určeno přesně těm, kteří mají problém dostat se kvůli své postavě k nějaké holce.

Ruku na srdce, když vedle sebe postavíte týpka s úzkýma ramínka a borce, který k sobě pomalu nepřitáhne ruce, holky se obvykle zajímají právě o toho borce. Tričko má za úkol zvýšit mužům úspěch u žen.

Díky němu můžeme holky zaujmout a tím pádem ji začít balit a svádět. Tím se zvýší šance, že u nás slečna posnídá.

Ale co dělat, když už se dostaneme domů a přijde na věc? Pak jsou tři možnosti:

  • nechat si ho na sobě
  • nechat zhasnuto
  • udělat ze sebe vtipálka a čekat, zda má slečna taky smysl pro humor :-)

Tričko teď v Anglii stojí okolo 30 liber, což je teda setsakramentsky hodně. Ale co bychom neudělali pro chvíli rozkoše.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>