Funkybod Muscle Top – push up pro chlapy

Taky se vám stalo, že jste si domů přivedli vnadnou slečnu, ale po odhození trička a podprsenky se z vnadných trojek staly spíše lentilky pod kobercem? Push-upky jsou snad největší noční můrou všech horňáků.

Push-up tričko pro chlapyPozor, teď to holkám můžeme s klidem vrátit.

Taky se chystáte na lov, ale vaše prsní svaly se někam ztratily a břišní pekáč buchet zatím vypadá spíše jako kynuté těsto? Co s tím? Po pár hodinách úmorné dřiny v posilovně se sice budeme cítit jako Rambo, ale tělo tak rozhodně vypadat nebude.

Právě proto je na světě pěkně ulítlé tričko Funkybod Muscle Top. Jedná  se vlastně o push-up tričko pro chlapy. Tričko je určeno přesně těm, kteří mají problém dostat se kvůli své postavě k nějaké holce.

Ruku na srdce, když vedle sebe postavíte týpka s úzkýma ramínka a borce, který k sobě pomalu nepřitáhne ruce, holky se obvykle zajímají právě o toho borce. Tričko má za úkol zvýšit mužům úspěch u žen.

Díky němu můžeme holky zaujmout a tím pádem ji začít balit a svádět. Tím se zvýší šance, že u nás slečna posnídá.

Ale co dělat, když už se dostaneme domů a přijde na věc? Pak jsou tři možnosti:

  • nechat si ho na sobě
  • nechat zhasnuto
  • udělat ze sebe vtipálka a čekat, zda má slečna taky smysl pro humor :-)

Tričko teď v Anglii stojí okolo 30 liber, což je teda setsakramentsky hodně. Ale co bychom neudělali pro chvíli rozkoše.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>