Co ženy přitahuje u mužů na první pohled?

Rádi byste působili na ženy kladně? Pak byste měli znát odpověď na tuto otázku. První dojem je totiž naprosto zásadní a určuje, zda se s vámi dotyčná dá do řeči, nebo jestli pro ni budete vzduchem.

My muži se u žen prvně díváme na prsa a pak zhodnotíme zadek a nohy. Co ale zajímá ženy na nás? Čeho si všímají na první pohled?

muz_auto

Oči

Pohled do očí, to je oč tu běží. Nejeden průzkum potvrdil, že právě oči jsou to první, čeho si ženy na nás všimnou. Snad proto, že jsou bránou do duše. Oči prozradí věk, čaro, rebelství i vážnost. S tvarem ani barvou očí nic neuděláme, ale když už dojde k očnímu kontaktu se zajímavou ženou, neuhýbejte pohledem. Naopak vydržte co nejdéle. Není na škodu se usmát a pochopitelně prohodit pár slov.

Doporučení: Pokud máte pocit, že vaše oči potřebují zvýraznit, často stačí jen ten správný účes, úprava obočí nebo vousů a hned získáte úplně jiný výraz.

Zadek

Zadní partie, to je po očích hned druhé místo, kam ženský pohled sklouzne. Přiznejme si to, na mužské postavě totiž není moc na co se dívat. Zadek je nejviditelnější část a umí leccos prozradit. Třeba to, jak jsme na tom s váhou, se sportováním, i s vkusem. Jak s tímto poznáním naložit? Možná je na čase zhubnout, možná by to chtělo jen více padnoucí džíny.

Mimochodem kalhoty vybírejte i s ohledem na přední partie, právě TAM mnohdy ženské oči spočinou hned po zadku.

Ruce

Ruce umí mnoho prozradit. Nejen to, jak jsme staří, ale především jak o sebe pečujeme. Proto je naprosto zásadní mít vždy upravené a čisté nehty (u mechaniků, montérů i dělníků nevyjímaje). Popraskané ruce taky nejsou žádné terno, proto je fajn, čas od času použít krém na ruce. Třeba i těsně před spaním, aby neutrpělo naše mužství.

Zásadní jsou také šperky, prsten prozradí, jestli jsme v chomoutu, hodinky zase v jakém jsme postavení. Nemusíme se hned chlubit hodinkami za x set tisíc, ale alespoň neponičený řemínek si zaslouží i ty nejlacinější kusy.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>