Jak být pro ženy zajímavý

Jste sám, ale druhou polovičku k sobě hledáte? Přijde vám, že nejste pro ženy zajímavý? Jací muži ženy vlastně přitahují? Po čem zkrátka ženy touží? Přečtěte si následující řádky a inspirujte se. Zaujmout ženy žádná věda není.

Smysl pro humor

Snad většina svobodných žen uvádí humor na prvním místě. Takže, když nevíte, jak ženu oslovit, prostě vystřihněte nějaký ten vtípek a šance je hned na světě. Rozhodně se nebojte riskovat s použitím humoru, české ženy totiž smysl pro humor nejen ocení, ale také samy mají.

Gentleman

Otevřete dveře, pomozte jí z/do kabátu, zaplaťte kafe – takové chování potěší každou ženu. Tyto zdánlivé maličkosti ocení každá ženská duše.

Optimismus

Češi si rádi stěžují, s trochou nadsázky by se dalo říct, že stěžování je naším národním sportem. Podobně jako večerní sledování televize a popíjení piva.

Proto české ženy zaujme muž, který má optimistický pohled na svět a je aktivní a večer sleduje televizi jen výjimečně.
 

Zdroje

Muž nemusí být nutně bohatý. Vyšší příjem muži ale pomáhá především jeho vlastnímu sebevědomí a spokojenosti. Mít peníze, ale znamená, že jsou ženy připraveny odpustit mužům nějaké to kilo navíc, nižší postavu, nebo ne příliš super povahu.

Postava

Ženy stojí nohama na zemi a když často tvrdí, že by chtěly mít zelenookého vysokého manekýna, ve skutečnosti jsou připraveny mužům daleko více odpustit jeho nedostatky. Zakulacené břicho pro ně překážkou není, stejně jako pleš. Vadit jim začne až obézní postava.

Vyřešená minulost

Pokud nemáte dořešený rozchod a v hlavě nosíte pořád svou poslední partnerku, na nový vztah raději hned zapomeňte. To ženy opravdu, ale opravdu nesnesou. Chtějí být to jediné, co je v centru vaší pozornosti. Je dobré minulost uzavřít, vypořádat se s ní a teprve poté jít do něčeho nového.

Naštěstí nejsou všechny ženy stejné a každé se líbí něco jiného. Jediné, co je neodpustitelné, je fakt, že se s mužem nudí. Takže pozor na to.

S. Š.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>