Plánujete nákup nových hodinek? Z oceli či titanu?

Na trhu je dnes nepřeberné množství nejrůznějších typů hodinek. Liší se materiály, vzhledem a rozlišnými funkcemi. Tyto možnosti tak zákazníka staví před těžká rozhodnutí.

Například ten, kdo se rozhodne pro kovové hodinky, se musí rozhodnout, z jakého kovu si hodinky pořídí – z oceli či titanu? Jak se od sebe oba kovy vůbec liší?

Titanové hodinky – vysoce odolné hodinky

Titanové hodinky jsou ceněné pro vysokou odolnost a nízkou hmotnost. Hodinky z titanu jsou totiž vysoce odolné proti poškrábání. Výhodou, která stojí za zmínku je to, že při nasazení na kůži nestudí, což je obzvláště po ránu velice příjemné.

Nevýhodou a důvodem, proč zákazníci častěji nakonec zvolí nákup hodinek z oceli, je ale jejich vyšší pořizovací cena. Vyšší cena je však vykompenzována velmi snadnou udržovatelností a vysokou životností. Jejich nákup je tedy vhodný pro ty, kteří si hodinky pořizují na několik desítek let.

Ocelové hodinky – hodinky za přijatelnou cenu

Ocelové hodinky jsou oproti titanovým o něco těžší. Také jsou náchylnější k poškrábání. Nemusíte se ale bát, že se sedřou při běžném denním užívání. I ony, podobně jako ty z titanu mají životnost několik často i desítek let. Nespornou výhodou je jejich přijatelná cena i u světoznámých značek. Vyberte si například hodinky Invicta. Původně švýcarská značka s dnes americkým vlastníkem Invicta nabízí proslulé hodinky s výraznými ciferníky a korunkami. Zobrazit nabídku.

Ocelové hodinky jsou vhodné jak pro muže, tak pro ženy. Zatímco muži mají raději robustnější vzhled hodinek, ženy upřednostňují spíše jemnější tvary, a to i u sportovně laděných modelů jako jsou hodinky Tommy Hilfigera.

Vybírejte s vkusem

U výběru hodinek bychom rozhodně měli dbát na to, zda nám na ruce sedí, jsou antialergické, odolné proti reznutí a v případě, že jsou osázeny nějakými kameny, zda jsou pravé.

Jejich výběr bychom měli přizpůsobit našim preferencím, způsobu života a vkusu. Nebojte se sladit vzhled hodinek s vašimi doplňky a to nejen s prstýnky ale i s doplňky jako je peněženka. Pokud si ta vaše zasluhuje výměnu, tady si určitě vyberete novou.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>