Plánujete nákup nových hodinek? Z oceli či titanu?

Na trhu je dnes nepřeberné množství nejrůznějších typů hodinek. Liší se materiály, vzhledem a rozlišnými funkcemi. Tyto možnosti tak zákazníka staví před těžká rozhodnutí.

Například ten, kdo se rozhodne pro kovové hodinky, se musí rozhodnout, z jakého kovu si hodinky pořídí – z oceli či titanu? Jak se od sebe oba kovy vůbec liší?

Titanové hodinky – vysoce odolné hodinky

Titanové hodinky jsou ceněné pro vysokou odolnost a nízkou hmotnost. Hodinky z titanu jsou totiž vysoce odolné proti poškrábání. Výhodou, která stojí za zmínku je to, že při nasazení na kůži nestudí, což je obzvláště po ránu velice příjemné.

Nevýhodou a důvodem, proč zákazníci častěji nakonec zvolí nákup hodinek z oceli, je ale jejich vyšší pořizovací cena. Vyšší cena je však vykompenzována velmi snadnou udržovatelností a vysokou životností. Jejich nákup je tedy vhodný pro ty, kteří si hodinky pořizují na několik desítek let.

Ocelové hodinky – hodinky za přijatelnou cenu

Ocelové hodinky jsou oproti titanovým o něco těžší. Také jsou náchylnější k poškrábání. Nemusíte se ale bát, že se sedřou při běžném denním užívání. I ony, podobně jako ty z titanu mají životnost několik často i desítek let. Nespornou výhodou je jejich přijatelná cena i u světoznámých značek. Vyberte si například hodinky Invicta. Původně švýcarská značka s dnes americkým vlastníkem Invicta nabízí proslulé hodinky s výraznými ciferníky a korunkami. Zobrazit nabídku.

Ocelové hodinky jsou vhodné jak pro muže, tak pro ženy. Zatímco muži mají raději robustnější vzhled hodinek, ženy upřednostňují spíše jemnější tvary, a to i u sportovně laděných modelů jako jsou hodinky Tommy Hilfigera.

Vybírejte s vkusem

U výběru hodinek bychom rozhodně měli dbát na to, zda nám na ruce sedí, jsou antialergické, odolné proti reznutí a v případě, že jsou osázeny nějakými kameny, zda jsou pravé.

Jejich výběr bychom měli přizpůsobit našim preferencím, způsobu života a vkusu. Nebojte se sladit vzhled hodinek s vašimi doplňky a to nejen s prstýnky ale i s doplňky jako je peněženka. Pokud si ta vaše zasluhuje výměnu, tady si určitě vyberete novou.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>