Dá se penis skutečně zvětšit nebo je to jenom marketingový tah?

Mužský penis je příčinou mnoha diskusí. Někteří říkají, že na jeho velikosti nezáleží, jiní naopak tvrdí, že velikost velmi důležitá, protože je klíčem k dokonalému sexu. Pravdou je, že jeho dostatečná velikost dělá muže více sebevědomého a odvážnějšího při kontaktu s ženami. Jenže dá se penis opravdu zvětšit? Podle všeho to opravdu lze. Čtěte dál a vyzkoušejte některé praktiky sami…

Řešením může být chirurgický zákrok. Lékaři dnes dokážou prodloužit penis o dva centimetry do délky a dva a půl do šířky. Prodloužení se provádí se částečným naříznutím vazu pojícího penis ke stydké kosti. Tím se docílí zvětšení viditelné části penisu. Penis po chirurgickém zákroku nestojí vzpřímeně, ale vodorovným směrem. Tento zákrok je třeba si dobře rozmyslet, existují rizika v podobě možného poškození nervů a nižšího prožitku ze sexu, zřídka dokonce i nefunkčnost penisu.

Než se rozhodnete takto konat, ptejte se okolí a zjišťujte informace, ať se rozhodnete správně. Více o možnostech zvětšování penisu najdete zde. Pro ty, kterým se nechce “pod kudlu”, se nabízí mnoho alternativních řešení, které rozhodně stojí za vyzkoušení.

Optický klam

Nejednodušším řešením je vytvoření optického klamu. Úd nabude optických rozměrů, když ho oholíte dohladka, a to včetně varlat. Penis, který je zcela holý, vypadá na oko mnohem větší, než když je schován pod houštím. O výhodách při orálním sexu, ani nemluvě.

Pomozte mu se vytáhnout

Existují mnohé pomůcky. Za všechny jmenujme vytahovače. To jsou pomůcky, které vytahují penis do délky. Na penis se většinou upevňují za žaludem a existují dva základní typy. První je jakási guma, která se na jednom konci upevní za žaludem k penisu a na druhém konci k tělu. Nejedná se zrovna o nejbezpečnější metodu. Lepší možností je přístroj s pohyblivými osami a skrytými pružinami, které umožňují regulovat sílu a rozsah tahu.

Cvičení není mučení

Pokud vám vytahovače přijdou nevhodné, zkuste cvičení. Těch existuje celá řada. Nejprve můžete vyzkoušet Kegelovy cviky, které lze provádět prakticky kdekoli a kdykoli. Soustřeďte se na svaly pánevního dna, zatněte je a vydržte po dobu deseti sekund. Poté svaly povolte, vydržte deset sekund a opět zatněte. Opakujte minimálně desetkrát. Toto cvičení vede k tvrdšímu penisu a také díky nim můžete účinně oddálit ejakulaci a dosáhnout intenzivnějšího sexuálního prožitku.

K dalšímu cviku budete potřebovat soukromí, židli a ručník. Sedněte si na okraj židle a penis masírujte, až dosáhnete erekce. Poté na penis pověste ručník a vydržte 5 sekund.

Babské rady nebo pilulky

Babičky by nám doporučily extrakt z listů Škornice velkokvěté. Tato bylina je užitečná pro zlepšení erektilní funkce. Kromě toho také napomáhá ke zvýšení množství krve protékající penisem a tím pádem k jeho zvětšení. Lékárnické lobby zase doplňky stravy a tablety na povzbuzení erekce. Některé však pro svou pověst stojí za vyzkoušení.

Máte to zapotřebí?

Otázkou zůstává, zda jsou všechny tyto praktiky opravdu zapotřebí. A zda se nejedná jen o marketingový tah prodejců podpůrných prostředků. Podle internetových diskuzí se totiž zdá, že ženy dokáží být v tomto ohledu hodně tolerantní a spíše než velikost ocení jiné dovednosti. Jak píše Jana na jednom webu pro ženy: “… kdysi jsem měla vztah s mužem s podobným „problémem“ musím říct, že lepšího milence jsem asi nezažila…vynahrazoval mi to ústy a rukou tak, že to bylo úžasný a vůbec jsem „ho“ tam při tom nemusela mít…”

Pokud tomu tak je, stačí se řídit heslem: Dokud prsty – jazyk máme, tak se žen nelekáme…

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>