Objevte kouzlo klasického holení břitvou

Stále více mužů dbá na svůj zevnějšek. Dávají si záležet nejen s volbou vhodného účesu či zvoleného outfitu, ale samozřejmostí se stává i dokonalé upravená tvář. Holení patří do života každého muže bez ohledu na věk. V současné době se rozmáhá trend žiletkových holítek či elektrických strojků, s nimiž je sice práce velice pohodlná a rychlá, ale o efektivnosti už nemůže být řeč. Není se proto čemu divit, že se muži začínají vracet ke klasice v podobě holení břitvou. Právě tento způsob holení má své kouzlo i tradici. Ačkoli se na něho v současné době hledí jako na něco zastaralého, holení břitvou má své kouzlo. A jak se říká – kdo jednou okusí, už nechce jinak!

foto-barberswife-01

Holení vousů se stane příjemným rituálem

Možná patříte k mužům, kterým sice záleží na jejich vizáži, ale k holení přistupujete spíše jako k nepříjemné povinnosti. Vzhledem k tomu, že holení musíte opakovat minimálně jednou za 5 dní, přistupujete k této činnosti se stále větším odporem. A to je škoda! Vždyť právě holení patří již od nepaměti k tradičnímu rituálu každého muže. Poznejte kouzlo holení břitvou, které rozhodně má něco do sebe. Zapomeňte na předsudky spojené s možným rizikem, které se k této úpravě vousů neodmyslitelně pojí. Svěřte svou tvář do rukou těch,  kteří svému řemeslu rozumí, a nechte se hýčkat! Vyzkoušejte holení břitvou v Praze, kde na vás čeká nejen velice milý personál, ale i příjemné prostředí s typicky mužskou atmosférou.

Když se klasika kloubí s modernou foto-barberswife-02

Netřeba zastávat názor, že klasické holení dávno vyšlo z módy. Naopak spojení léty prověřené tradice a současných moderních prvků dávám vzniknout velice zajímavé kombinaci, které na chuť přijdou muži různorodého věku i odlišného postavení.

Navštivte barbershop Praha a nechte se přesvědčit o tom, že klasika rozhodně má něco do sebe. Na tomto místě dochází k propojení moderní i tradiční metody holení i střihů, kdy je důraz kladen na pečlivé splnění představ každého zákazníka, ke kterému je přistupováno individuálně. Můžete si zde nechat vytvořit vizáž přesně podle vašich představ. A nezáleží na tom, zda zatoužíte po klasice nebo projevíte zájem o nestandardní extravaganci.

foto-barberswife-03Místo které si zamilujete

Pánské holičství Praha je přesně tím místem, kde můžete zapomenout na všechny  pracovní povinnosti, jednoduše si odpočinout a přijít na jiné myšlenky. Je to holičství určené pro všechny muže, kteří chtějí vypadat dobře a žádají pro sebe jen to nejlepší. Kromě profesionální péče od zkušených kadeřníků a kadeřnic zde můžete ochutnat skvělou whisky, dobrý rum nebo pivo, které ještě více podtrhnou příjemnou atmosféru. Během holení nebo úpravy vašich vlasů můžete prohodit několik slov s příjemným personálem a alespoň na chvíli zapomenout na dění v okolním světě.

Odcházet budete nejen příjemně odpočatí, ale s dokonalým střihem vousů či vlasů, dobrou náladou a úsměvem od ucha k uchu. Barbershop je místem, které si již po první návštěvě okamžitě zamilujete.

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Magda napsal:

    Hned vedle barber shopu je kadeřnictví i pro ženy. Takže, pokud nejste “zas tak moc single”, můžete vyrazit společně :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>