Jak uspořádat rozlučku se svobodou

Je to tu, svatba vašeho kamaráda či kamarádky se kvapem blíží a na vás je vymyslet rozlučku se svobodou. Ač se to nezdá, čeká vás nelehký úkol. Není snadné trefit se do vkusu někoho jiného. Nicméně, ve váš prospěch hraje skutečnost, že ženicha či nevěstu dobře znáte. Jinak by příprava rozlučky nebyla na vás, že? Pokud ovšem nemáte žádný nápad, pak čtěte náš článek dále. Něco zkusíme vymyslet.

rozlucka se svobodou_ bar_zeny

Hned v úvodu je třeba říci, že ne každý stojí o striptýz a neřízené pití alkoholu. Dokonce je to nejméně oblíbený způsob rozloučky se svobodou. Lidé spíše očekávají příjemný a pohodový den se zážitky, které si budou pamatovat celý život. Další zásadou je nikoho do ničeho nenutit. Nedělejte nic, o čem víte, že ženich či nevěsta nemají rádi. Naopak, zkuste zorganizovat něco, kde se bude budoucí novomanžel či novomanželka cítit dobře. Určitě si vzpomenete na nějaké přání, co by chtěl váš kamarád či kamarádka zažít.

Asi nejobyčejnějším způsobem, jak trávit rozlučku se svobodou, je se sejít s kamarády. Povídat, popíjet, zahrát si nějakou hru. Pro mnohé je totiž zážitek jen to, že se setkají všichni nejbližší přátelé. Nicméně pokud zvolíte oblíbenou aktivitu svého kamaráda či kamarádky, určitě nešlápnete vedle.

V dnešní době jsou populární adrenalinové sporty a tak stále více lidí volí jako rozlučku se svobodou nějakou adrenalinovou zábavu. Stále však platí, že nesmíte nikoho do ničeho nutit. Pokud víte, že váš kamarád nemá rád výšky, přímo z nich má panickou hrůzu, určitě neorganizujte jako součást rozlučky skok s padákem.

Stále oblíbenější jsou i rozlučky formou cestování, kdy parta nejbližších kamarádů jede navštívit místa, která je zajímají. Ideální například pro fandy vojenské historie. Dá se tak však vyrazit i na fotbalový zápas některého ze slavných týmů. Pro milovníky piva je zase možné uspořádat cestu za ochutnávkou piv. Možností je mnoho. Určitě vás něco napadne.

Pokud si na vše organizačně troufáte, můžete rozlučku naplánovat a zajistit sami. Pokud si myslíte, že byste například na něco zapomněli, nebo jen nemáte čas, je možné celou akci svěřit do rukou některé z agentur, které se pořádáním rozluček živí. Kamarád však určitě ocení, pokud do přípravy investujete svůj vlastní čas.

J. H.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>