Kde sbalit ženskou?

Jste single, ale už toho máte dost? Chcete se seznámit se ženou a konečně najít tu zaslíbenou, jen nevíte, kde ji najít? Možností, kde se seznámit, je tolik – a nemusí být zrovna tradiční, pojďme se na ně podívat.  

Na erotické seznamce

Neříkejte, že když jste sami, žijete v celibátu. Určitě i vy občas nebo často zabrousíte na erotické stránky a seznamku, ne? Líbí se vám tamní kočičky a líbilo by se vám mít jednu z nich doma? Zkuste je oslovit, nebude to jednoduchý úkol, protože slečny z erotických seznamek jsou odolnější a dost pravděpodobně budou mít bližší kontakt s klienty zakázaný. Ale když to pojmete jako výzvu, můžete to být skvělá zábava.

Navštivte třeba seznamku na této adrese. Když už tam neseženete lásku svého života, alespoň se pobavíte.

Na horách

Chystáte se se známými na hory? Ať už v létě, nebo v zimě na hory a do horských hotelů jezdí i pěkné ženské. Švédské volejbalové družstvo nejspíše nepotkáte, ale osamělé kamarádky, které si vyrazily wellness víkend vzpamatovat se z rozchodu, jsou už pravděpodobnější. Tak do nich, jaké může být jiné nejúžasnější místo pro seznámení než hotel na horách?

V klenotnictví

Další možností netradičního seznámení je následování Owena Wilsona a Vince Vaughna z filmu Nesvatbovi, ve kterém tito lamači srdcí balili ženské na svatbách. Na každé svatbě se přece najde nějaká hezká, mladá, svobodná, vdavkuvtivá žena.

Podobné to je i v klenotnictvích nabízejících zásnubní a snubní prsteny. Shání váš kamarád zásnubní prsten? Běžte mu pomoct s výběrem. Něco málo si o tom přečtěte, nastudujte, jaké jsou nové trendy a když za pultem bude stát mladá, krásná prodavačka, neváhejte a okouzlete ji přednáškou na téma zásnubních prstenů s moderními vzory. Žádná neodolá muži, který se vyzná v prstenech!

Úspěch zaručen.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>