Historie značky Affliction

Kdysi dávno v jedné kalifornské garáži našli skrytý poklad kamarádi, co kreslili tetovaní, vylepšovali si motorky a rádi žili noční život plný večírků. Jelikož se jim zdálo, že svoje schopnosti mohou využít i k tomu, aby si vydělali na cestování po světě, začali někteří z nich kreslit tetování na trička, zdobit si je a prodávat. Jejich produkce si po čase všimla široká veřejnost a jejich trička se pomalu stávaly součástí americké kultury. Asi do dvou let si oblíbila a začala trička a rifle nosit i hollywoodská elita včetně Ozzyho Ozbourna, Dominika Purcella, Sandry Bullock, Dje Skrillexe.

tricko affliction

Propracované detaily

Trička Affliction se poznají podle precizně a do detailů zpracovaných mistrovských kousků. Jejich nejčastějším znakem jsou ručně prošívané stehy, batiky, kresby, které sami vyjadřují myšlenku firmy Affliction.

Jedinečnost

Affliction je pro někoho osudem, někdo trpí při pohledu na krásu, kterou může vyjádřit jen osobitost této značky. Při prvním pohledu se některé dizajny mohou zdát agresivní, nedávající logiku, avšak tvůrce schválně nechce na první pohled okoukanou módu. Je to již přesně deset let, a deset let uběhlo od prvního pokusu dokázat něco, co dnes boří hranice módy. Jsme svědky transformace subkultury zlých motorkářských gangů, skupin nemilosrdných kovbojů bojujících v prérii s indiány, něžných, avšak zrádných andělů, symbolů státnosti USA, křesťanských obrazců, Mayských tvarů, v jednu jedinou společnou věc a tou je móda. Vynález dvacátého století pro nejširší masy. Buďte jedineční. Trička Affliction si můžete zakoupit zde: http://www.affliction.cz/

Podpora

Firma má sídlo v Kalifornii, dnes má několik tisíc zaměstnanců po celém světě. Obchody ve velkých městech v USA, Evropě, Rusku, Africe, Brazílii. Každý rok přináší kožené zboží, rifle, několik tematických kolekcí. Jejich kousky bývají často beznadějně vyprodány a zákazník i několik let po vydání shání tu kterou kolekci.  Mezi oblíbené aktivity u Affliction patří sponzorství UFC sportovců a hudebních kapel. Jsou mezi nimi například Georges st. Pierre Randy Couture, Cain Velasquez, z kapel pak Asking Alexandria.

Portfolio

Výběr je opravdu pro všechny, letošní kolekce přinesla plavky, nátělníky, džínové kraťasy, košile s krátkým rukávem, letní kšiltovky, pásky, boty, parfémy, obaly na iPhony. Oblíbeným dárkem pak bývají kožené peněženky, šátky, zippo zapalovače, anebo hodinky. Některé věci jsou opravdu limitované edice. Materiál se požívá hlavně bavlna. Pro všechny kdo dnes boří hranice módy je tu od Affliction jeden jediný vzkaz „PŘIDEJ SE“ a pro ty kdo váhají oblékat Affliction, vzkaz zní “I STRACH MÁ SVÉ DŮVODY“. Chcete být originální?

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>