Chcete si užít opravdový fotbal? Zajeďte se podívat na anglickou Premier League!

Muži milují fotbal. Sotva se tak něžnější pohlaví může divit tomu, že jsou přilepení k obrazovce pokaždé, když běží nějaké důležité utkání. Nenechají si ho ujít, a pokud je někdo ruší při sledování, jsou naštvaní a dávají to naprosto nepokrytě najevo. Dokážou si přitom fotbalový přenos jaksepatří užít. Doslova dýchají se svými hráči. Prožívají každou přihrávku, zuří, když jejich favoritům soupeř sebere míč. V takových chvílích by měli mít na sobě cedulku: „Nerušit, koušu“. Také patříte mezi vášnivé fanoušky, kteří by za své mužstvo položili krk? Pokud ano, určitě vám nestačí se na přenosy dívat jenom na obrazovce.

fotbal mic

Vstupenky máte jisté

Je samozřejmě prima mít možnost zavřít se doma v obývačce a nerušeně si fandit. Křičet a nadávat, když mužstvo udělá chybu a naopak jásat když vstřelí gól. Mnohem lepší je ale vidět všechno naživo. Proto třeba takové zájezdy na FC Liverpool mohou být pro fanoušky tohoto klubu životním zážitkem. Zatoužili jste po tom zažít tu atmosféru? Neváhejte, protože:

  • Máte 100% garantovány vstupenky
  • Můžete si vybrat z různých kategorií vstupenek
  • Máte v ceně zájezdu i služby delegáta
  • Nemusíte platit žádné další poplatky
Atmosféra vás pohltí

Možná si jako skalní fandové dopřáváte pravidelné návštěvy utkání vašeho oblíbeného klubu, takže určitě dobře víte, že televizi to není ono. Ba ani společné sledování s ostatními chlapy v oblíbené hospůdce se nevyrovná zážitku z návštěvy živého utkání. A co teprve když seženete levné vstupenky na Manchester United? Jakmile budete na stadionu, okamžitě pochopíte, že zápasy anglické Premier league, to je prostě něco neuvěřitelného.

Dejte okolí tip na dárek

Vstupenky na fotbalové zápasy jsou prostě skvělými dárky pro muže k narozeninám. Vyřiďte proto každému ve svém okolí, čím vám udělá největší radost.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>