JAK SI DÍVKY PŘIVYDĚLÁVAJÍ

Slečna je krásná, mladá, přitažlivá, chytrá a studuje vysokou školu, má celý život před sebou. Chce si pořádně užívat, či potřebuje získat větší obnos peněz na zaplacení privátu, školného, anebo na každodenní výdaje. Kde ale co nejrychleji a nejpohodlněji získá slušný peníz? Proto, aby se nemusela 12 hodin dřít někde ve skladu, nebo roznášet letáky za 50kč/hod. vyzkouší jednu z možností, vydělat si peníze prostřednictvím sexuálních radovánek…

Řeknete si, že u té vaší se to nemůže stát. Máte něžnou milující dívku, která přestože je divoška, k ničemu takovému se jistě nesníží. Ale pozor, pokud ona skutečně potřebuje peníze a má na to vzhledově (nemluvě o tom, že je dobrá milenka, že?) tak i přesto ji nezastaví fakt, že má partnera. Kamarádka přece zvládne skvělé alibi, anebo si ji rovnou vezme s sebou.

Teď vám prozradím, co ji může zlákat…

Praktické svým způsobem jsou tzv. erotické video-chaty, nepřichází do kontaktu s žádným mužem. Bude vaše novodobá CHAT GIRL. Zde si prostřednictvím klávesnice intimně povídá pravděpodobně s Američanem (Češi na tyto stránky nemají přístup) proto se nemusí bát, že ji načapáte.

Je svlečená podle přání muže, jenž je na druhém konci drátu a platí ji za každé exkluzivní číslo automatickým převodem z jeho účtu na ten její. Na oplátku mu ona splní všechny jeho sny a touhy, může například předvést masturbaci zakončenou orgasmem. Pro ni je velkou výhodou, že se ho vůbec nedotýká. Tato práce je velmi výnosná a také zákonná. Dívka podstupuje pohovor, projde malým testem kvůli anglické slovní zásobě a pak podepíše smlouvu. Nemusí docházet pravidelně, stačí několikrát týdně a může přijít i o víkendu. Podmínkou je, že musí vydržet osm hodin.

Nebo si vybere elegantnější metodu a dělá placenou společnici podnikatelům, kteří přijedou do Čech za obchodem. Oficiálně s nimi ani nemusí spát, ale pokud k tomu dojde, dostane zaplaceno tak o třetinu více.

Další odvážnější možností je, že dělá tanečnici (striptérku). Peněz bude mít spoustu, ale také kruhy pod očima a když má ve škole zkouškové, pořádně se ani nevyspí.

Nebo si může podat inzerát a začne si vodit společníky přímo do bytu. Je to poměrně riskantní, nikdy neví, co se z něj může vyklubat, a proto to pravděpodobně zkouší s kamarádkou.

Pokud vaše přítelkyně pocházející z chudých poměrů najednou nakupuje jako divá, platí vám večere a obléká se jako celebrita, trochu si ji proklepněte. Tedy pokud není hloupá, bude si dávat pozor a vy to na ní nepoznáte, i kdybyste si najal detektiva. Zůstane stále tou usměvavou a přítulnou princeznou, jakou jste znal před tím, než začala se svým „koníčkem“, o kterém nemáte ani tušení.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>