Jak se dostat z rozchodu?

Rozešli jste s přítelkyní, ale nedaří se vám to hodit za hlavu? Utápíte se v alkoholu, pracovní morálka je na bodu mrazu a o vašem vzhledu ani nemluvě? Pokud tento stav trvá už několik týdnů, je potřeba radikálně zasáhnout… Jak na to?

Z hlavy ji asi jen tak nevymažete, ale z telefonu a počítače ano. Telefonní číslo si raději nechte, nevíte, co jste si u ní nenechali a co třeba někdy budete potřebovat. Společné fotografie a soubory v pc ale smazat můžete – nebo si je alespoň zálohovat na disk, který běžně nepoužíváte.

Samozřejmě si ji vymažte i z facebooku a jiných sociálních sítí. Čím méně o ní uslyšíte, tím méně vás to bude bolet a hlavně nebudete muset odolávat pokušení kontaktovat ji.

Pokud se vám vrací vzpomínky, když jdete nakupovat tam, kam jste chodili spolu nebo když máte jít do restaurace, kde jste měli tak skvělé rande. Je to jednoduché, choďte jinam, co na tom, že se třeba zajdete… Bude vám lehčeji.

Pokud doma najdete něco jejího a je vám jasné, že by vám dělalo potíže setkat se s ní a předat jí je osobně. Využijte společných kamarádů nebo i služeb messengera. Alespoň vás tak nenapadne jí vykládat, jak moc ji milujete. Pokud o své věci nestojí, nekompromisně je vyhoďte.

Neukojujte se myšlenkami, že ji brzo uvidíte, když jste přece zůstali těmi kamarády. Slova u rozchodu typu: „Zůstaneme kamarády.“, pravděpodobně řekla jen pro to, aby vás příliš nezranila. Jen mizivé procento párů je schopno se po rozchodu stýkat na kamarádské bázi a když už, tak to bude trvat a stýkat se budete až po třech měsících.

Najděte si koníčky. Buďte v pohybu, hoďte se do formy. Beztak jste ve vztahu samým blahem něco přibral. Zajděte si zaběhat, zaplavat, kupte si permanentku do fitka – přijdete na jiné myšlenky a endorfiny vám rozproudí krev v žilách.

Najděte si Vendulku utěšitelku. Vyrazte klín klínem, tak to přebolí snadněji. Ženy jsou dobrými posluchačkami a rády podají pomocnou ruku. Navíc, kdy by nebyl rád ve společnosti žen a když jsou navíc hezké a atraktivní, kdo by v jejich přítomnosti netrpěl rád…

Uvědomte si, že žijete na světe plném krásných žen a ona nebyla jediná. Tak naskočte zpátky do života a užívejte si.

 

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>