FOR GAMES: veletrh našlapaný zábavou

Od 19. do 22. října 2017 bude letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA patřit opět po roce veletrhu her a interaktivní zábavy FOR GAMES. Návštěvníci se mají na co těšit! Dvě haly výstaviště budou i letos našlapané k prasknutí. Připraveny jsou novinky z herního trhu, velká herní zóna, turnaje, soutěže i zajímavý doprovodný program. 

Velkou herní zónu připravuje JRC Gamecentrum. Na ploše 300 m2 si budou moci návštěvníci vyzkoušet nejnovější hry, které budou letos dobývat vánoční trh. Připraveny budou konzole současnosti a s nimi i nejnovější herní pecky: FIFA 18, Gran Turismo Sport nebo Just Dance.

for games

V rámci veletrhu proběhne finále mezinárodního OMEN turnaje ve hře League of Legends. Na finálový turnaj se probojovaly týmy z Jihoafrické republiky, Ruska, Turecka, Saúdské Arábie, Polska, ale i České republiky. Přijďte zkouknout světovou špičku! Hlavní turnaj se uskuteční v sobotu 21. října 2017 a komentovat jej budou největší české hvězdy League of Legends scény – Pavel “Herdyn” Mikeš a Pavel “Mozilla” Klaban. Probíhat bude i finále TIGER MASTERS.

V Hale 2 v sektoru D pak budou k vidění novinky od předních herních a technologických značek. Samsung zde ukáže nejnovější herní televize, telefony a tablety. Výrobce herních monitorů AOC představí svou řadu AGON, která umožňuje všem hráčům ten nejlepší zážitek z hraní. Návštěvníci budou moci vyzkoušet špičkové herní periferie od Logitechu, Trustu či HyperX. Výrobce notebooků Lenovo se svou herní řadou Legion bude prezentovat nekompromisní herní výkon zabalený do lehkého kompaktního řešení, DEV1S pak svoje herní brýle, které zvyšují komfort při hraní a chrání oči hráče. Asus si připravil Overlocking show, chybět nebude ani virtuální realita s HTC Vive. Na své si přijdou i fanoušci konzolí. Sony Playstation a Microsoft Xbox představí nejnovější herní tituly. Na veletrhu nebude chybět ani společnost Coquest a konzole od Nintenda s novinkou Nintendo Switch. Hrát se na nich budou novinky od společnosti UBIsoft. Pokud jste fanoušek nejen technologií, ale i ekologie, určitě oceníte možnost posadit se do nejžádanějšího elektromobilu současnosti – Tesly Model S nebo si osedlat některou z elektromotorek. K vidění budou i populární drony.

Na své si přijdou také fanoušci her, komiksů a sběratelských figurek. Nabídka tohoto sortimentu bude opravdu pestrá: od figurek přes módu až po doplňky.

O doprovodný program se i letos postarají zástupci herního magazínu Re-Play. Ten vyvrcholí v sobotu 21. října od 10.00 hodin, kdy proběhne Thrustmaster Virtual GP. Od 12.00 hodin je připraven turnaj diváků ve hře FIFA o hodnotné ceny, ve 13.00 hodin začne oblíbené RE-play FAN DAY za účasti Bětky, Tukana a dalších. V sobotu si na své přijdou i vyznavači cosplay. Na stánku Tiger stage pro ně bude od 12.00 hodin připravena soutěž o hodnotné ceny. FUN aréna pak připravuje pro své fanoušky NERF akademii. Trocha pohybu totiž herním milovníkům nikdy neuškodí!

Více informací najdete na www.forgames.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>