7 příznaků, podle kterých poznáte, že máte problém se zvětšenou prostatou

Postrachem snad každého muže je zvětšená prostata. Způsobuje problémy s močením, které nám pořádně komplikují život. Proč by tomu tak ale mělo být napořád? Léčit zvětšenou prostatu můžeme ve většině případů pomocí léků na předpis. Lepší je ale prevence. Podpořte normální fungování své prostaty užíváním vhodných přírodních látek obsažených v kvalitním doplňku stravy.

kapka
Prostata si náš vděk zaslouží především za svou funkci – podílí se na složení ejakulátu. Vylučuje sekret, který podporuje životnost spermií. I když je velká jen jako pecka od broskve a váží přibližně 20 gramů, dokáže nám v pozdějším věku pěkně znepříjemnit život. V případě extrémního zvětšení může vážit až jeden kilogram.

Podle čeho poznáte, že máte potíže s prostatou? Tady je 7 hlavních příznaků:

  • Chodíte mnohem častěji na záchod. Bohužel vás to budí i v noci.
  • Po ránu je mnohem obtížnější se vymočit.
  • Přes den nemůžete svůj močový měchýř úplně vyprázdnit.
  • Proud moči je slabý nebo přerušovaný.
  • Je to namáhavé. Při močení musíte hodně tlačit.
  • Máte problém s únikem moči.
  • Cítíte bolesti v podbřišku.

Pokud pociťujete tyto příznaky, začněte situaci řešit co nejdříve. Navštivte prvně lékaře, který provede nezbytná vyšetření. Pokud problém se zvětšenou prostatou není závažnějšího charakteru, předepíše vám léky. Částečně zmírnit příznaky zvětšené prostaty můžete také užíváním směsí rostlinných extraktů a dalších přírodních látek.
naturamedK normální funkci a zdraví prostaty přispívá také doplněk stravy ProstaXin. Obsahuje Saw palmetto, zinek, selen a lykopen, které podporují zdraví a funkci prostaty a napomáhají tvorbě semene. Působí i jako prevence před zvětšením prostaty. Více informací získáte na bezplatné telefonní lince 800 10 40 40 nebo na stránkách www.prostaxin.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>