Výjimečná zábava pro speciální okamžiky – v Goldfingers Praha teče plným proudem

Hledáte něco výjimečného? Rozlučka se svobodou, oslava narozenin a další významné životní události si zaslouží speciální pozornost a oslavu. Právě na tento typ zábavy se specializuje Goldfingers Praha. Klub, jehož show naplno zasáhne všechny vaše smysly.

Jako jediný strip klub v Praze, Goldfingers Praha nabízí neomezenou show po dobu celé noci, tematické balíčky, odvoz luxusním shuttle rovnou do klubu. Pokud toužíte po něčem nezapomenutelném, v Goldfingers Praha jste na správné adrese!

goldfingers_clanek (kopie)

Večer přesně podle vašich představ

Zábavu v Goldfingers si můžete užít v rámci standardní show, která je k dispozici i návštěvníkům bez předchozí rezervace. Pokud chcete, aby váš speciální večer byl nezapomenutelný, jsou vám k dispozici speciální balíčky, v rámci kterých se můžete těšit například na:

  • neomezenou konzumaci piva,
  • vystoupení na pódiu,
  • soukromý tanec se striptérkou,
  • spoutání trpaslíkem,
  • luxusní večeři.

Viz nabídka show a rozluček se svobodou v Goldfingers Praha.

Klub se nachází přímo na Václavském náměstí, v prostorách bývalého divadla, těšit se tedy můžete na luxusní interiér, snadnou dostupnost a zábavu v samotném centru Prahy. Představu o pohodí, které Goldfingers Praha nabízí si můžete udělat ve fotogalerii, viz interiéry Goldfingers Praha.

Jste připraveni na neobyčejný zážitek? My ano! Těšíme se na vaši návštěvnost v Goldfingers Praha.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>