Jak oslovit ženu?

Chcete se seznámit s ženou, ale když už na nějakou narazíte, ne a ne ji oslovit? Proč tomu tak je a jak to zlomit?

Důvodem může být přílišná snaha a špatný cíl. Když vyjdete z domu s cílem získat tento den alespoň jedno telefonní číslo, nebo najít ženu, která s vámi ten den půjde na večeři.

par_seznameni

Jenže v tom to vězí, tyhle špatné cíle ono seznamování ničí. Než tlačit na pilu je mnohem lepší dát tomu čas a nejít přes mrtvoly. Stačí počkat a rozhlížet se okolo.

Určitě brzy narazíte na příjemnou ženu, kterou bude stát za to oslovit. Jak na to? Líbí se vám slečna v parku? Tak k ní prostě běžte a řekněte jí to. Když k ní půjdete s cílem jen ji polichotit nebo si s ní třeba jen popovídat, bude to snadné. Třeba si padnete do oka a číslo dostanete, ani nebudete vědět jak.

Důležité zkrátka je, nedělat z toho vědu. Všichni jsme normální lidi a komunikace je běžný prostředek. Není nutné seznamovat se v klubu, když to jde třeba i na zastávce, v metru, ve frontě na nákup nebo třeba ve výtahu.

Žádné hloupé a oplzlé otázky, když bohatě stačí říct: „Vám to ale sluší.“ „Můžu vás pozvat na kávu?“ „Můžu vám pomoct s nákupem a doprovodit vás?“

Když to nevyjde, nezoufejte a hlavně to přijměte. Prostě jen poděkujte a popřejte ji hezký den. Příště to třeba vyjde.

Hlavní se toho nebát a neoslovovat slečny jen kvůli získání telefonního čísla. Když si padnete do oka, moc ráda vám ho dá sama.

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. zuzana napsal:

    Prosím ne.
    Osloví-li někdo ženu s “Vám to ale sluší.“ „Můžu vás pozvat na kávu?“ odmítne, protože očividně mu jde o vzhled a tedy spíš o sex.
    Nebo „Můžu vám pomoct s nákupem a doprovodit vás?“ = rozhlídnu se kolem sebe po policejní hlídce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>