Jak oslovit ženu?

Chcete se seznámit s ženou, ale když už na nějakou narazíte, ne a ne ji oslovit? Proč tomu tak je a jak to zlomit?

Důvodem může být přílišná snaha a špatný cíl. Když vyjdete z domu s cílem získat tento den alespoň jedno telefonní číslo, nebo najít ženu, která s vámi ten den půjde na večeři.

par_seznameni

Jenže v tom to vězí, tyhle špatné cíle ono seznamování ničí. Než tlačit na pilu je mnohem lepší dát tomu čas a nejít přes mrtvoly. Stačí počkat a rozhlížet se okolo.

Určitě brzy narazíte na příjemnou ženu, kterou bude stát za to oslovit. Jak na to? Líbí se vám slečna v parku? Tak k ní prostě běžte a řekněte jí to. Když k ní půjdete s cílem jen ji polichotit nebo si s ní třeba jen popovídat, bude to snadné. Třeba si padnete do oka a číslo dostanete, ani nebudete vědět jak.

Důležité zkrátka je, nedělat z toho vědu. Všichni jsme normální lidi a komunikace je běžný prostředek. Není nutné seznamovat se v klubu, když to jde třeba i na zastávce, v metru, ve frontě na nákup nebo třeba ve výtahu.

Žádné hloupé a oplzlé otázky, když bohatě stačí říct: „Vám to ale sluší.“ „Můžu vás pozvat na kávu?“ „Můžu vám pomoct s nákupem a doprovodit vás?“

Když to nevyjde, nezoufejte a hlavně to přijměte. Prostě jen poděkujte a popřejte ji hezký den. Příště to třeba vyjde.

Hlavní se toho nebát a neoslovovat slečny jen kvůli získání telefonního čísla. Když si padnete do oka, moc ráda vám ho dá sama.

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>