Správných chlapů se andropauza netýká. Zatočte s úbytkem testosteronu

Nejen ženy trpí přechodem. Muže postihuje tzv. andropauza už ve třiceti letech. Každý rok vám začne postupně klesat hladina testosteronu, který má vliv na vaši energii. Můžete se proto častěji cítit unavení a vyčerpaní. S návratem do kondice vám mohou pomoci přírodní látky – podpoří vaši vitalitu i sexuální chtíč.

tvar muze 2

Myslíte si, že ve třiceti letech vstupujete do svého nejproduktivnějšího období života, vydáváte ze sebe maximum při sportu, v práci i v osobním životě, a vaše tělo vám zatím začne tak trochu kazit plány.

proman plusV důsledku postupného klesání hladiny testosteronu cítíte, že nemáte dostatek energie. Po dosažení třiceti let testosteron každým rokem klesá o 1 %.  Kolem čtyřicátého roku, kdy se hladina testosteronu sníží až o 10%, vám mohou příznaky andropauzy pořádně komplikovat život.

Můžete pociťovat časté návaly horka, zvýší se vaše podrážděnost a problémy se projeví třeba i na kvalitě spánku. Velmi nepříjemná je také častá únava a vyčerpání, které sníží vaši výkonnost v práci a bohužel i v sexuálním životě.

Pokud se chcete problémům s andropauzou vyhnout či alespoň zmírnit její následky, musíte si udržovat přirozenou hladinu testosteronu. Jejímu poklesu pomáhá zamezovat potravinový doplněk ProMan Plus, který byl speciálně vyvinut pro muže s touhou udržet si svou mladistvou energii a mužskou sílu. pilulka proman

Obsahuje hořčík, ženšen a zinek, látky podporující imunitní systém, zdraví a vitalitu. Vedle toho je složen z rozchodnice růžové a pískavice řecké seno, které napomáhají optimální fyzické a mentální výkonnosti. Extrakt z damiány pak přispívá k silnějšímu sexuálnímu chtíči.  Všechny ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány na základě znalostí expertů a zdokumentovaných výzkumů.

Více informací získáte na bezplatné lince 800 10 40 40 nebo na www.promanplus.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>